Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do nabijania wyświetleń na yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Program do nabijania wyświetleń na yt (/Temat-Program-do-nabijania-wyswietlen-na-yt-107421)



Program do nabijania wyświetleń na yt - davidek00 - 29-01-2015 17:06

Witam wiem że było takich tematów już dużo ale nie mogę znaleźć czegoś pewnego.
Kiedyś używałem Share Youtube Views ale teraz ten program nie działa.
Miałem też U2bviews ale też nie wiem skąd go pobrać.
Macie jakieś fajne programy do nabijania wyświetleń w temacie dajcie sprawdzony link albo jak masz na dysku wrzuć na coś z góry dzięki.


RE: Program do nabijania wyświetleń na yt - Mksiak - 29-01-2015 21:34

Ciężko teraz z nabijaniem wyświetleń po ostatnich aktualizacjach yt, praktycznie nic nie zalicza, a jak już to jak krew z nosa. Słyszałem, że Hitleap na koncie Premium zalicza, ale sam po wrzuceniu linku na takowym na 24 h nie zauważyłem poprawy.


RE: Program do nabijania wyświetleń na yt - entreri1pl - 31-01-2015 13:48

Hitleapa testowałem jakieś dwa miesiące temu na koncie premium i efekt byl mizerny... 301 i koniec promocji.
Skończyło sie tym że filmy promuje na qqtube za 0.6$ masz 1000-1100 wyświetlen w ciagu 2-3 dni.
Korzystam już od długiego czasu i jeszcze ani razu sie nie zawiodłem.


RE: Program do nabijania wyświetleń na yt - MrKalixx - 05-02-2015 20:40

No trudno :/


RE: Program do nabijania wyświetleń na yt - Norbi000 - 28-07-2017 17:13

ytmonster.net