Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Suby SMS - brak zysku :C - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Suby SMS - brak zysku :C (/Temat-Suby-SMS-brak-zysku-C-107406)

Strony: 1 2


Suby SMS - brak zysku :C - ebonkyz - 29-01-2015 13:22

Cześć.
Około dwa miesiące temu zarejestrowałem się na Hotcashu.
Moje dniówki czasami wynosiły nawet 30zł!
Następnie dostałem bana na FB na miesiąc, przestałem zarabiać.
Zarejestrowałem się na eforsie (ukryte stopki etc, większe stawki etc.)
Zarobiłem 40zł z dwóch leadów a teraz ze spamu na fb po 1. nikt nie wchodzi w link po 2. nikt nie wypełnia oferty.

Myślałem nad założeniem bloga z hackami do gier itd. ale raczej to się nie sprawdzi.
Miałem też stronę pod KSW ale o dziwo z 200 wejść nikt nie wypełnił oferty.
Skąd mogę brać większy ruch? (oprócz grup FB) myślałem nad fanpage ale to raczej dużo kosztuje :/


RE: Suby SMS - brak zysku :C - Tidus - 29-01-2015 13:51

Chcesz więcej to musisz i w to więcej włożyć; pieniędzy lub pracy. Twój wybór. Możesz mieć za darmo.


RE: Suby SMS - brak zysku :C - Foxenpl - 29-01-2015 13:53

(29-01-2015 13:22)ebonkyz napisał(a):  Miałem też stronę pod KSW ale o dziwo z 200 wejść nikt nie wypełnił oferty.

Poki nie zaczniesz myslec logicznie, to nie zarobisz dużo.


RE: Suby SMS - brak zysku :C - AnnaKa - 29-01-2015 14:23

@[Foxenpl] nie obrażaj każdego z użytkowników którzy mają problem ze subami bo wiedzę kolejny Twój post i kolejny podobny komentarz w podobnym temacie..
Lepiej sprawdź swoją stronę ERO.

Co do zarabiania, jak @[Tidus] wspomniał musisz bardziej się przyłożyć, nie jedno czy dwa konta na FB tylko 20 chociaż do tego spamu. Kolejna sprawa zrób swój FP i możesz tymi 20 kontami go powoli rozkręcać. Sposobów jest naprawdę dużo


RE: Suby SMS - brak zysku :C - patulsky1337 - 29-01-2015 14:55

Kolejny spamujący w grupach fb i dziwiący się dlaczego nie zarabia facepalm Jako kolejnemu poradzę- zmień sposób spamu.


RE: Suby SMS - brak zysku :C - jarekb321 - 29-01-2015 15:20

Albo zajmij się PPA, btw. @[patulsky1337] wątpie, że mu w taki sposób pomożesz Smile


RE: Suby SMS - brak zysku :C - patulsky1337 - 29-01-2015 15:50

Czemu nie? Zachęcam go do skorzystania z metody "prób i błędów" Big Grin


RE: Suby SMS - brak zysku :C - ebonkyz - 29-01-2015 20:31

(29-01-2015 15:50)patulsky1337 napisał(a):  Czemu nie? Zachęcam go do skorzystania z metody "prób i błędów" Big Grin

Próbowałem spamować w innych serwisach ale też nic :x


RE: Suby SMS - brak zysku :C - patulsky1337 - 30-01-2015 00:20

Nie mówie o innych serwisach, ciągle mówie o facebooku- to istna kopalnia złota. I odpuść grupy i tworzenie kilkudziesięciu kont. Wystarczy jedno. Proszę, oto moje, ledwo 10 minut po północy i już 1 lead na nowy dzień. Wystarczy pomyśleć.

[Obrazek: KGmr6p1.png]


RE: Suby SMS - brak zysku :C - dawid020899 - 30-01-2015 08:54

Pamiętaj nie liczy się ilość tylko jakość. Lepiej pomyśleć nad niszą 2h i zarobić 200zł niż bezsensownie spamować i zarobić 20zł nieprawdaż? Smile

Cytat: a teraz ze spamu na fb po 1. nikt nie wchodzi w link po 2. nikt nie wypełnia oferty.
Jak nikt nie wchodzi to jak ma wypełnić ofertę? Jerk