Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój nietypowy, już nie wypłacalny Bux.vgh.pl :D od 10gr PayPal w jeden dzień! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mój nietypowy, już nie wypłacalny Bux.vgh.pl :D od 10gr PayPal w jeden dzień! (/Temat-Moj-nietypowy-juz-nie-wyplacalny-Bux-vgh-pl-D-od-10gr-PayPal-w-jeden-dzien-107401)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mój nietypowy, wypłacalny Bux.vgh.pl :D od 10gr PayPal w jeden dzień! - urban07 - 25-02-2015 22:42

@kolin, jeśli wiedziałeś że nie będziesz mógł się wypłacić, to dlaczego codziennie zachęcałeś nas do klikania linków? Undecided


RE: Mój nietypowy, wypłacalny Bux.vgh.pl :D od 10gr PayPal w jeden dzień! - Izythor - 25-02-2015 23:48

@[urban07] nie wiem jak ty, ale ja ogłaszam protest bo my tam najwięcej klikaliśmy. 4 rozumiem że serwis może upadać, ale to już jest chamstwo.


RE: Mój nietypowy, wypłacalny Bux.vgh.pl :D od 10gr PayPal w jeden dzień! - MilanFan - 25-02-2015 23:51

Dobrze, że tam nic nie klikałem. Jerk


RE: Mój nietypowy, wypłacalny Bux.vgh.pl :D od 10gr PayPal w jeden dzień! - kolin - 26-02-2015 00:24

Już się odzywam Big Grin
chamski nie jestem
jestem spłukany ale gdy dostanę kasę z sejfika wypłacę wam
Wyślijcie na email [email protected] prośbę o wypłatę i mniej więcej ile mieliście nie zawyżając
Osoba która zawyży nie dostanie wypłaty.
Poczekacie jeszcze z miesiąc
Gdybyście chcieli aby Bux powrócił to piszczie ale za takie kwoty co były
Dzisiaj kwota wynosiła 0.5 gr za klik.
Obliczyłem i prawie byłem na minusie.
Niektóre osoby napewno oszukiwały
Wam się już nawet nie chciało klikać

Niech admin nie kończy wątku Big Grin


RE: Mój nietypowy, nie wypłacalny Bux.vgh.pl :D od 10gr PayPal w jeden dzień! - ClassAxion - 26-02-2015 07:25

To postaw to na jakims skrypcie, do tego postaw ta domene .pl i wez jakis hosting za 5zl...


RE: Mój nietypowy, nie wypłacalny Bux.vgh.pl :D od 10gr PayPal w jeden dzień! - Izythor - 26-02-2015 09:35

Jeżeli ubliżyłem to przepraszam, napisałem te słowa pod wpływem emocji, mam nadzieję, że postawisz na nogi nowy, większy i lepszy serwis.
Pozdrawiam i powodzenia.


RE: Mój nietypowy, nie wypłacalny Bux.vgh.pl :D od 10gr PayPal w jeden dzień! - kolin - 26-02-2015 13:05

Zrezygnowałem właśnie tylko dlatego.
Narazie uczę się html za ok 3 miesiące będzie dobry serwis Big Grin

Pozdrawiam!


RE: Mój nietypowy, nie wypłacalny Bux.vgh.pl :D od 10gr PayPal w jeden dzień! - patryk6176 - 26-02-2015 13:36

A tamte zarobki wypłacisz ?? A tak na boku uzbierać najpierw trochę kasy żeby Ci nie zabrakło na te nagrody Wink


RE: Mój nietypowy, nie wypłacalny Bux.vgh.pl :D od 10gr PayPal w jeden dzień! - kolin - 26-02-2015 14:47

Postaram się Big Grin
Za miesiąc chyba będzie wypłata z sejfika
Wyślij prosbę o wypłatę na mail. [email protected]
Nazwe użytkownika i ileś zarobił to napisz
Gdy zawyżysz nie dostaniesz bo miałem zapisane zarobki tylko musiałbym je odszukać


RE: Mój nietypowy, nie wypłacalny Bux.vgh.pl :D od 10gr PayPal w jeden dzień! - patryk6176 - 26-02-2015 14:55

Ok napisze później tylko dokładnie ile miałem musze jakoś policzyć Big Grin