Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chory na ebolę zgwałcił księdza w czołgu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Chory na ebolę zgwałcił księdza w czołgu (/Temat-Chory-na-ebole-zgwalcil-ksiedza-w-czolgu-107368)

Strony: 1 2


Chory na ebolę zgwałcił księdza w czołgu - RemoverPL - 28-01-2015 22:03

I znowu o subskrypcjach SMS:

http://wyborcza.pl/1,87648,17313675,Chory_na_ebole_zgwalcil_ksiedza_w_czolgu.html



Chyba powoli kończy się zarabianie Undecided


RE: Chory na ebolę zgwałcił księdza w czołgu - domin_dz - 28-01-2015 23:00

Nie rozumiem czemu piszecie teksty w stylu "Chyba powoli kończy się zarabianie", idioci spamujący w ten sposób jak opisany w artykule niczego nie zmienią, to tak samo jakby mieli wycofać ze sprzedaży noże bo jakiś idiota kogoś zabił. A co do tytułu artykułu to trochę się uśmiałem. Big Grin Jeżeli ktoś się na to nabrał to musiał być jakiś niedo...


RE: Chory na ebolę zgwałcił księdza w czołgu - Krakersik - 28-01-2015 23:16

Bo to wszystko przez viralki. Psują opinię uczciwie spamujących kułaków sub sms Jerk


RE: Chory na ebolę zgwałcił księdza w czołgu - aero2 - 28-01-2015 23:18

Z viralek się najlepsze leady sypią, nie ma co się oszukiwać.


RE: Chory na ebolę zgwałcił księdza w czołgu - adios123 - 30-01-2015 19:14

Ostatnio trafiłem na kolesia, który spamował sub sms a w tresci posta miał to, że unia dostała dotacje na doładowania

facepalm

XD beka grana od 1410 roku Jerk


Odp: RE: Chory na ebolę zgwałcił księdza w czołgu - Damkofr - 30-01-2015 21:20

(30-01-2015 19:14)adios123 napisał(a):  Ostatnio trafiłem na kolesia, który spamował sub sms a w tresci posta miał to, że unia dostała dotacje na doładowania

facepalm

XD beka grana od 1410 roku Jerk

Też to widziałem parę razy Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Chory na ebolę zgwałcił księdza w czołgu - MaLiN - 31-01-2015 10:08

No, ale twórczość i pomysłowość niektórych użytkowników nie zna granic Rolleyes


RE: Chory na ebolę zgwałcił księdza w czołgu - 4funsecond - 31-01-2015 10:19

Najlepsze jest to ze Onet w to uwierzył i wrzucił do siebie Big Grin


RE: Chory na ebolę zgwałcił księdza w czołgu - MaLiN - 31-01-2015 19:46

Ja nie ukrywam, że z początku nie wiedziałem o co chodzi, ale dopiero na Sadisticu zauważyłem co i jak Big Grin


RE: Chory na ebolę zgwałcił księdza w czołgu - asiorek - 31-01-2015 21:55

Czyli poraz kolejny wyjaśniają, że ludzie to debile bo nie czytają co jest podane a ciekawość ich tak zżera, że chcą zobaczyć co to było Big Grin
Cytat:Ci, którzy dokładnie się przyjrzeli stronie http://www.wawa-info.pl, mieli szanse dojrzeć tekst podany małym drukiem informujący o tym, że znajdują się w serwisie, który jest "usługą subskrypcyjną", a strona ma "charakter rozrywkowy", co oznacza, że "informacje podane w serwisie niekoniecznie są prawdziwe".


Nie czytają i płaczą. Czyli nawet oni piszą, że chroni nas prawo, jesli przestrzegamy "zasady moralnej promocji" Big Grin
Cytat:Ci, którzy nie zadali sobie tego trudu, wysyłali bezpłatne SMS-y. Za pomocą kodu uruchomili płatną usługę - odtąd dwa razy w tygodniu, we wtorki i w piątki, ok. godz. 10 otrzymywali płatne SMS-y z "cytatami motywacyjnymi". Koszt za każdy SMS przychodzący to 4,92 zł.


Stream albo player nie działał widać.. Big Grin albo ktoś był tak uprzejmy i wrzucil tam czarny obrazek xD
Cytat:
A co do zmarłego Wardęgi - po wpisaniu kodu internauci oglądali tylko czarny ekran.