Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reeestock! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Reeestock! (/Temat-Reeestock-10734)

Strony: 1 2 3


Reeestock! - Czarny767 - 22-07-2010 21:23

REEESTOCK! SHOP'owy !
Jeżeli coś zgarnęliście to pochwalcie się,wypowiadajcie się. Smile



RE: Reeestock! - Squall112 - 22-07-2010 21:26

yyyyy

Warn za spam. Kilol


RE: Reeestock! - xPietrek - 22-07-2010 21:34

...
Tyle można powiedzieć. Live Restock Checker zadziałał, ale po wbiciu na PTZPlace lepszych nagród już praktycznie nie było, tylko 25$. Więc albo LRC się spóźnił kilkanaście sekund, albo nowe zabezpieczenia anty-bot nic nie dały Ale wziąłem przynajmniej 25$ :] Wróci się za zakup w sklepie.

[Obrazek: 70040346442806458265_thumb.jpg]


RE: Reeestock! - haggard - 22-07-2010 21:36

25$ paypal, znów na shopowym. Zaraz screen.
\
Paypale zeszły szybciej niż shuffle/

[Obrazek: 25rnjio.png]


RE: Reeestock! - MareKSG - 22-07-2010 21:37

[Obrazek: redstock.png]


Z dedykacją dla ledo Wink

Ciekawe czy wyślą...


RE: Reeestock! - MotorniczyTramwaju - 22-07-2010 21:39

FUCK YEA
[Obrazek: ipadj.png]


RE: Reeestock! - Czarny767 - 22-07-2010 21:39

Gratulację wszystkim Smile
Motorniczy,widzę ,że zgarnąłeś bardzo,poważną nagrodę. Życzę Ci żebyś ją otrzymał. Smile ( EDIT!! : Zauważyłem ,że zalogowany byłeś na Plus Express.No to WIELKIE GRATKI! Wygrana jest twoja!

PS.Widzę ,że Marek relaksujesz się przed,oraz w trakcie restoku. Smile


RE: Reeestock! - ketrab - 22-07-2010 22:11

[Obrazek: shuffle.th.png]

Uploaded with ImageShack.us
moja nagroda. w przeciągu dwóch ostatnich restocków drugi raz wygrałem shuffle - tym razem niebieską i tym razem mam nadzieję, że doczekam się pozytywnego dla mnie potwierdzenia. podałem realne dane na ciocię, ale przyznam szczerze, że numer telefonu brałem z kosmosu - szkoda było czasu. wszedłem w elektronikę i wszystko, za wyjątkiem pierwszego macbooka, miałem na zielono. nie chciałem ryzykować i brać te z górnej półki, dlatego zadowoliłem się ipodem touchem 8gb. niestety mnie przeniosło do strony głównej i tam popełniłem błąd, gdyż przeniosłem się do cool brands, gdzie stało tylko 25$ z pieniędzy, których również nie udało mi się wziąć. następnie znowu poszedłem do elektroniki, a tam stoją ipody shuffle ! na początek wszedłem w różowego, ale szybo zmieniłem model na niebieski i po błędzy w captchy jednak udało mi się zamówić nagrodę. czekam teraz na potwierdzenie. nie korzystałem z hotekey'a. miałem dwa toolbary + wyszukiwarkę google. w toolbarach miałem miejscowość i nr telefonu, a wyszukiwarce adres. i to kopiowałem. restock super, bez lagów.


RE: Reeestock! - Czarny767 - 22-07-2010 22:13

(22-07-2010 22:11)ketrab napisał(a):  [Obrazek: shuffle.th.png]

Uploaded with ImageShack.us
moja nagroda. w przeciągu dwóch ostatnich restocków drugi raz wygrałem shuffle - tym razem niebieską i tym razem mam nadzieję, że doczekam się pozytywnego dla mnie potwierdzenia. podałem realne dane na ciocię, ale przyznam szczerze, że numer telefonu brałem z kosmosu - szkoda było czasu. wszedłem w elektronikę i wszystko, za wyjątkiem pierwszego macbooka, miałem na zielono. nie chciałem ryzykować i brać te z górnej półki, dlatego zadowoliłem się ipodem touchem 8gb. niestety mnie przeniosło do strony głównej i tam popełniłem błąd, gdyż przeniosłem się do cool brands, gdzie stało tylko 25$ z pieniędzy, których również nie udało mi się wziąć. następnie znowu poszedłem do elektroniki, a tam stoją ipody shuffle ! na początek wszedłem w różowego, ale szybo zmieniłem model na niebieski i po błędzy w captchy jednak udało mi się zamówić nagrodę. czekam teraz na potwierdzenie. nie korzystałem z hotekey'a. miałem dwa toolbary + wyszukiwarkę google. w toolbarach miałem miejscowość i nr telefonu, a wyszukiwarce adres. i to kopiowałem. restock super, bez lagów.

Gratulacje!
Tylko nie działa zdjęcie. Smile
@EDIT:
Już działa. Smile


RE: Reeestock! - DDK - 22-07-2010 22:22

[Obrazek: dddzn.png]