Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja telefoniczna od razu po rejestracji? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Weryfikacja telefoniczna od razu po rejestracji? (/Temat-Weryfikacja-telefoniczna-od-razu-po-rejestracji-107334)



Weryfikacja telefoniczna od razu po rejestracji? - RemoverPL - 28-01-2015 13:23

Czy wam też wyskakuje weryfikacja telefoniczna zaraz po zarejestrowaniu się? Undecided

Może to u mnie jest coś nie tak?


RE: Weryfikacja telefoniczna od razu po rejestracji? - evenixx - 28-01-2015 13:29

Tak u mnie tez wyskakuje po zarejestrowaniu sie zeby potwierdzic swoja tozsamosc (podac numer) srednio jak robie 5 kont dziennie to na 3-4 wyskakuje ta weryfikacja Smile


RE: Weryfikacja telefoniczna od razu po rejestracji? - MilanFan - 28-01-2015 13:40

Tak, to nic nienormalnego. Smile


RE: Weryfikacja telefoniczna od razu po rejestracji? - aero2 - 28-01-2015 13:42

Wyczyść ciasteczka, zmień IP, zrestartuj przeglądarkę i twórz konta w trybie prywatnym incognito.


RE: Weryfikacja telefoniczna od razu po rejestracji? - Better_Faster - 30-01-2015 22:12

Tryb incognito też ma na to jakiś wpływ?


RE: Weryfikacja telefoniczna od razu po rejestracji? - RemoverPL - 03-02-2015 13:40

(30-01-2015 22:12)Better_Faster napisał(a):  Tryb incognito też ma na to jakiś wpływ?

Nie. Wystarczy jedynie wyczyścić ciasteczka. Z tego co wiem, w trybie incognito te dane są kasowane po zamknięciu przeglądarki, ale dla bezpieczeństwa polecam usuwać je ręcznie.


@top
Już zweryfikowałem te konta.