Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak efektywnie szukać grup na fejsie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak efektywnie szukać grup na fejsie? (/Temat-Jak-efektywnie-szukac-grup-na-fejsie-107324)



Jak efektywnie szukać grup na fejsie? - StarZ - 28-01-2015 10:18

Witam!
Takie pytanie do was drodzy użytkownicy. Jestem nowy w temacie zarobku przez internet oraz tworzeniu fake kont na fb. Jak efektywnie szukacie grup pod daną niszę. Załóżmy celuje w tzw "gimby" i interesuje mnie ta grupa wiekowa, macie jakieś sprawdzone grupy czy coś w tym stylu? Może jakieś słowa kluczowe do wyszukiwania takich grup, bo ja znajduje same po 20 osób -.-
Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam!


RE: Jak efektywnie szukać grup na fejsie? - Kickster - 28-01-2015 10:34

Najlepiej kupic u mnie Jerk


RE: Jak efektywnie szukać grup na fejsie? - barteksz - 28-01-2015 10:49

Szukaj tematycznie, gwiazdy, piosenkarki itp.


Jak efektywnie szukać grup na fejsie? - Admin - 28-01-2015 10:54

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Jak efektywnie szukać grup na fejsie? - dawid020899 - 28-01-2015 11:14

Wchodzisz w wyszukiwarke grup i zaznaczasz "Gimby" Jerk
A tak na serio to coś w stylu: "Oceń mnie", "Dodaj do znajomych", "Poznajmy się", " Na ile wyglądam lat" itp. itd.
Albo jak masz 12 zł na PP to zrób sobie konto "matke" kup grupy u @[Kickster],a później z tego konta dodawaj inne swoje fejki.
Tylko pamiętaj na tym koncie "matki" masz nie dodawać znajomych, ani nie spamować żebyś bloka nie dostał.
Mam nadzieję, że mnie zrozumiałeś, jak byś potrzebował pomocy możesz śmiało pisać na GG lub PW.


RE: Jak efektywnie szukać grup na fejsie? - Klin - 28-01-2015 23:35

Uzywaj operatorow takich jak +miasto, +panstwo, +osoby lubiace ... itp

Korzystaj z graph explorera do personalizowania wynikow a trafisz w konkretne grono odbiorcow


RE: Jak efektywnie szukać grup na fejsie? - Better_Faster - 30-01-2015 22:11

StarZ, tak wyszukiwać i zapisywać ręcznie?
Do tego są programy.
Odezwij się na priv to dam Ci kilka wskazówek