Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycja bez dodawania nowych tekstow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycja bez dodawania nowych tekstow (/Temat-Pozycja-bez-dodawania-nowych-tekstow-107323)



Pozycja bez dodawania nowych tekstow - Phinix - 28-01-2015 10:08

Witam
Posiadam stronę landing page przygotowaną do sprzedaży ebooka , na stronie jest dużo tekstu, ale jest on nie aktualizowany po prostu nie dodaje żadnych nowych treści na stronę. Czy strona dobrze się będzie pozycjonować w przyszłości? Ogólnie na razie nie narzekam dobrze wszystko się pozycjonuje frazy cały czas pną się w górę w pozycji Google.


RE: Pozycja bez dodawania nowych tekstow - barteksz - 28-01-2015 10:50

Zależy na jaką frazę chcesz się wbić, im trudniejsza fraza tym lepsza strona ma większe szanse, podaj frazy i stronę to się zobaczy.


RE: Pozycja bez dodawania nowych tekstow - Klin - 28-01-2015 18:08

Przykład mojej strony, brak nowych treści od maja/czerwca 2014
Stała pozycja na poziomie 1-3


[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Pozycja bez dodawania nowych tekstow - Phinix - 29-01-2015 11:09

(28-01-2015 10:50)barteksz napisał(a):  Zależy na jaką frazę chcesz się wbić, im trudniejsza fraza tym lepsza strona ma większe szanse, podaj frazy i stronę to się zobaczy.

Powiedz mi co twoja odpowiedź ma wspólnego z moim pytaniem ? ??

A tobie Klin dzięki za odpowiedź



RE: Pozycja bez dodawania nowych tekstow - zaradna - 29-01-2015 18:45

Na razie może i się pną, ale z tego co mi tłumaczył kolega, który zajmuj sie pozycjonowaniem to tak może być do czasu. Jeśli ktoś zacznie pozycjonowac swoją stronę na podobne frazy na jakie Ty masz pozycjonowane, Twoja pozycja spadnie i tak w kółko