Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik PaidVerts]Od pierwszej grupy do milionera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Dziennik PaidVerts]Od pierwszej grupy do milionera (/Temat-Dziennik-PaidVerts-Od-pierwszej-grupy-do-milionera-107260)

Strony: 1 2


[Dziennik PaidVerts]Od pierwszej grupy do milionera - semirek1 - 27-01-2015 13:38

Siemanko mam na imię Irek mam 17 lat i zakładam ten dziennik żeby siebie oraz was zmotywować do pracy Smile. Dziennik będzie się opierał tylko o Paidverts.
A więc moja przygoda zaczęła się 2 dni(Lech Roch Pawlak beka) temu wszedłem na stronę rejestrując się z reflinka jako kompletnie zielony nie wiedziałem jak poruszać się po stronie . Po kilku pytaniach do mojego mentora i jego cennych odpowiedziach wiedziałem mniej więcej co i jak . Do dzisiaj sumiennie wyklikałem ponad 300 reklam nawet tych za 0,0005 . Zainwestowałem na początek tylko 1$ .
Stwierdziłem że jeśli będę miał jakieś nie potrzebne pieniądze będę inwestował .
Chciałbym również żebyście mi podpowiadali co i jak na pewno będę wdzięczny.
Mam pytanie chcielibyście abym aktualizował dziennik w poście czy komentarzu?
No dobra to jakie plany ? Chciałbym napewno 100% reinwestowac aż do 4 grupy. Potem 85/15 może 80/20.Co sądzicie ?

No dobra no to co przyszła chyba kolej na cele co nie ?
Cele:
1.Filtr 0.01
2.50000 BAP
3.Czwarta grupa do 15 lutego ?

Dzienne cele(Na chwile obecną):
1x1$ reinwestycja
Planowane upgrade w kolejności:
1.Filtr 0.01
2.Recykling
3.Mini suu


Dziennik będe aktualizował po informacji o naliczeniach na forum .
Dzięki i miłego czytania Smile


RE: [Dziennik PaidVerts]Od pierwszej grupy do milionera - MrocznyKILL - 27-01-2015 13:42

Kolejny paidvertowiec Huh Powodzonka życzę Idea


RE: [Dziennik PaidVerts]Od pierwszej grupy do milionera - semirek1 - 27-01-2015 13:44

Dzięki Tobie również ;p


RE: [Dziennik PaidVerts]Od pierwszej grupy do milionera - Miko93PL - 27-01-2015 14:00

Również powodzenia życzę w razie pytań możesz pisać jeśli chcesz Wink


RE: [Dziennik PaidVerts]Od pierwszej grupy do milionera - semirek1 - 27-01-2015 14:28

Dzięki Smile


RE: [Dziennik PaidVerts]Od pierwszej grupy do milionera - Zarobiony_Koles - 27-01-2015 15:50

Powodzenia, sam sobie zacznę zmagania z PV i na początek grosze będę inwestował. Potem pomyślimy, może ujmnę swoje zmagania w dzienniku


RE: [Dziennik PaidVerts]Od pierwszej grupy do milionera - semirek1 - 27-01-2015 17:19

No ja to samo jak widzisz zainwestowałem narazie 1$ także tez dopiero rozpoczynam przygode ale wierze że mi się to ładnie wszystko rozkręci Smile


RE: [Dziennik PaidVerts]Od pierwszej grupy do milionera - master4 - 27-01-2015 18:14

Musisz zamienić cele bo
* You require 50,000+ BAP to set the ad filter over $0.01
* You require 100,000+ BAP to set the ad filter over $0.05
* You require 200,000+ BAP to set the ad filter over $0.10

A tak to powodzenia Wink


RE: [Dziennik PaidVerts]Od pierwszej grupy do milionera - freestyper - 27-01-2015 18:23

Polecam zainwestować więcej pieniążków bo z inwestycja 1$ to znudzi Ci sie klikanie w reklamy.

Podsyłam link gdzie można sprawdzać dzienne naliczenia:
KLIK


RE: [Dziennik PaidVerts]Od pierwszej grupy do milionera - Weeder - 27-01-2015 18:25

Powodzenia sam nie dawno rozpocząłem przygodę z pv, będę zaglądał. Big Grin