Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Nowe nieoficjalne forum - UrwijNagrody.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Nowe nieoficjalne forum - UrwijNagrody.pl (/Temat-Zamkniety-Nowe-nieoficjalne-forum-UrwijNagrody-pl-10726)



[Zamknięty]Nowe nieoficjalne forum - UrwijNagrody.pl - Songoku - 22-07-2010 20:07

Witam wszystkich
Wpadłem na taki oto pomysł:
Założenie nieoficjalnego forum UrwijNagrody.pl - coś w stylu QDay i TAG

Dopiero się zarejestrowałem i zobaczyłem że mają zadania więc gdzieś na naszym forum lfe można by umieszczać odp do zadań albo podpowiedźi.

Proszę o komentarze


RE: Now nieoficjalne forum - UrwijNagrody.pl - Lubelak - 22-07-2010 20:22

jeśli jest dużo chętnych jestem za Wink


RE: Now nieoficjalne forum - UrwijNagrody.pl - kreatywny - 22-07-2010 20:27

mogłoby być.. aczkolwiek strona dopiero ruszyła i mamy niewielu uczestników.. a także nie wiemy czy ta strona nie jest totalnym scam-em


RE: Now nieoficjalne forum - UrwijNagrody.pl - Boonys - 22-07-2010 20:52

Hmmmmmmm...Mi tam wydaję się wiarygodna.
Popieram pomysł.


RE: Now nieoficjalne forum - UrwijNagrody.pl - SilverNight - 23-07-2010 10:26

Również Popieram .... Choć jak trzeba zauwazyc coraz to więcej nowych serwisów wychodzi z nagrodami i zapewne jakies scamy sie znajda !! Więc trzeba uważać !!


RE: Now nieoficjalne forum - UrwijNagrody.pl - Kilol - 23-07-2010 10:50

Wydaje mi się, że trzeba trochę poczekać. Niech serwis pokaże, że nie jest scamem.


RE: Nowe nieoficjalne forum - UrwijNagrody.pl - Admin - 23-07-2010 12:55

gdy serwis okaze sie wiarygodny mozna bedzie wyjsc z taka inicjatywa na chwile obecna nie ma mowy.

+ 20% warna dla autora tematu za ukryty ref link.


[Zamknięty][Zamknięty]Nowe nieoficjalne forum - UrwijNagrody.pl - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.