Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - fulltime - 13-12-2015 12:17

Niestety, nic to nie dało.

EDIT:

Wskoczyło, ale to chyba ze względu na prace po ich stronie na serwerze.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - markus04 - 13-12-2015 16:37

Z tego co piszesz to wpłacając 1500$ powinno się zwrócić w kilka dni na Trafficmonsoon


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - kernst - 13-12-2015 23:25

Wkład w TM zwraca się po 55 dniach i masz z tego 110% minus podatek od wypłaty, minus podatek dochodowy, ogółem bez refów ciężko, chyba że masz gruby hajs na start albo dużą cierpliwość Big Grin


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Lucas - 20-12-2015 21:20

Ma ktoś może kontakt z Mikołajem i wie co się dzieje? Od kilku dni zero kontaktu, a zniknął akurat w momencie, kiedy zainwestowałem w program jako jego polecony.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - kafu777 - 20-12-2015 21:59

Też do niego pisałem i zero kontaktu...


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 21-12-2015 12:09

Przepraszam Panowie miałem mały problem z internetem a dokładnie jego brak. Sprawa załatwiona i od jutra będę już cały czas dostępny Wink

Dodatkowo zaangażowałem mojego znajomego do pomocy w kontakcie z Wami, ma on podobną wiedzę do mojej odnośnie programów HYIP - TM, MPA i innych więc można go pytać śmiało o to samo co chcielibyście się mnie zapytać. Jego nr gg to - 54416265

Dziś z powodu ostatniej nazwijmy to awarii dość krótko ale na temat Smile

Cel na grudzień już prawie osiągnięty ( 17 500 zł ) a to dopiero 21.12. Wszystkie screeny wypłat, paczek, itd itp dodam jutro. Paczki obecnie utrzymuje na poziomie 550.

MPA - program płaci cały czas liczba użytkowników wynosi już ponad 107 000 oraz program wypłacił blisko $6 000 000 co jest stosunkowo nie wiele przy tak długim działaniu programu oraz takiej liczbie użytkowników. Oczywiście powinno nas to tylko cieszyć Smile

HQ - wypłata wisi już 2 tydzień, jutro zgłaszam spór do PayPala dla mnie jest to już niestety SCAM - NIE POLECAM SIĘ REJESTROWAĆ ANI INWESTOWAĆ

Marlive - program bardzo ciekawy, dzienne naliczenia na wysokim poziomie, nie trzeba inwestować wielkich kwot na start gdyż minimum to obecnie $10 a wpłaty i wypłaty są INSTANT

Dzienne naliczenia za grudzień

[Obrazek: 834872b104189493c5ae5ba966c68455.png]


Pierwszy raz wypłaciłem sobie z bankomatu nieco większą sumę pieniędzy, zazwyczaj dodaje Wam screeny potwierdzeń wypłat z PayPala czy innych procesorów a tym razem dodam zdjęcie gotóweczki którą przeznaczam na zakupy świąteczne dla najbliższych Smile

[Obrazek: 80c32422c35ef7a3000003080eb6324d.jpg]


Pora zrobić jakiś nowy konkurs jakieś pomysły, propozycje ?


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - MistGun - 21-12-2015 12:51

Wow Big Grin Niezła sumka.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Serkownik - 21-12-2015 13:59

Miko93PL

Cos na Tm mozesz zrobic
zarobilem juz ponad 4$ za cashlinkow
od nowego roku planuje paczuszki kupowac wiec zrob jakis konkurs w tym kierunku Smile
w ogole ile masz tam aktywnych poleconych ?


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - mikemuse - 21-12-2015 20:04

(20-12-2015 21:20)Lucas napisał(a):  Ma ktoś może kontakt z Mikołajem i wie co się dzieje? Od kilku dni zero kontaktu, a zniknął akurat w momencie, kiedy zainwestowałem w program jako jego polecony.

To samo, pisałem tutaj, na maila i cisza.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 21-12-2015 23:31

Serkownik dobra uwaga pomyśle coś w tym kierunku Wink

mikemuse - odpisałem i wszystko wysłałem, wybacz za zwłokę smutny