Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 06-08-2015 09:45

Cytat:Tak czy siak mozesz wrzucic fotke z panelu usera z zarobkami z poleconych/zarobkami z paczek poleconych/z twoimi zarobkami/z iloscia paczek aktywnych/zamknietych itd.

Tylko prosilbym o calosc. Po prostu jestem Ciekawy, bo naprawde ladny wynik wykrecilesWink

Czyli liczac z kasa utopiona w mtv i wrzucona w AB jestes w tej chwili zdecydowanie na minusie? Fajnie gdybys zrobil takie podsumowanie wszystkich programow w stylu np.
PV/MTV
wplacone:
wyplacone:

Z urzędu skarbowego jesteś czy co ?

Nie dodam żadnych screenów w tej chwili może pod koniec sierpnia gdy tak jak pisałem zrobi się fajna okrągła sumka.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Annuitant - 06-08-2015 10:33

Pewnie ma takie wątpliwości jak ja Wink Że ściemniasz z lekka z tym zarobkiem. Naliczenia to nie zarobek.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 06-08-2015 10:54

Nie wiem jak mógłbym tutaj '' ściemniać '' jak dodaje screeny wypłat z Trafficmonsoon na paypal facepalm

Odnośnie naliczeń, co godzinę otrzymuje pewną kwotę pieniędzy co z nimi zrobię to moja sprawa. Jak będę chciał wypłacić całość to tak robię, jak chce reinwestować to reinwestuje.

Naliczenia jak pisałeś to nie zarobek, zarobek to pieniądze które wypłacam z programu i tak robię. Gdybym podliczył pieniądze z naliczeń + prowizji od poleconych to mógłbym powiedzieć, że miałem obrót powyżej 60 000 zł ale tak nie piszę bo obrót tutaj nie jest ważny, tylko zarobek a ja piszę Wam tylko zarobek nie obrót. Może o to Ci chodziło Annuitant.

Jeśli nie wierzycie, że można tyle zarobić to zapraszam do programu, przekonajcie się sami Smile

Chyba, że tylko Wasz program LucreLab Was interesuje Sad


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - rcielak - 06-08-2015 11:28

Screeny z wyplat widzialem i gratuluje.
Wbrew temu co mowi guru pietruszka czy inny kujawiak nie istnieja mityczny podzial na zwolennikow LL czy TM. Oba programy sa swietne i wiekszosc uczestniczy w obu.

Pytalem, bo jestem Ciekaw Jaka czesc z tego zysku stanowi zysk z kapitalu wlasnego, a jaka z poleconych.

W TM tez jestem na ogromnym plusie, ale trzeba powiedziec otwarcie ten program jest stworzony dla promotorow i tak tez do niego podchodze. W zasadzie TM proponuje tak maly zysk z paczek, ze bez pozadnego refbacku na stale za bardzo nawet nie oplaca sie w nim inwestowac. Lepiej skupic sie na promocji.
Tylko to nie zbyt wygodna prawda dla promotorowWink

LL/AB/MTV - to raczej programy nastawione na zysk z inwestycji.

Co do zestawienia o ktore prosilem:
Prowadzisz dziennik o inwestycjach w hyipy wiec w mojej ocenie bilans wplat i wyplat do poszczegolnych programow nie jest niczym nadzwyczajnym.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 11-08-2015 21:51

Cześć wszystkim

Jak co tydzień zleciłem wypłatę z Trafficmonsoon lecz tym razem nieco mniej bo niecałe 300$ Smile

[Obrazek: 1108.jpg]


W ciągu dwóch tygodni wypłaciłem 640$ czyli około 2400 zł. Do końca miesiąca planuje zarobić 6000 zł zobaczymy czy plan się powiedzie Big Grin

Z tego co czytałem 5 września do Warszawy przyjedzie Charles Scoville czyli właściciel programu, planuje udać się na to wydarzenie ale jeszcze zobaczymy Smile

W adbrook mam obecnie 44 paczki, uderzam do 50 i zacznę sobie wypłacać.

CEL 2382,40 / 6000 ZŁ

Do usłyszenia Cool


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 13-08-2015 18:25

Powolutku się rozkręcam w Trafficmonsoon tak więc postanowiłem, że wyznaczę sobie cel na ten miesiąc jak i do końca roku. Mam nadzieje, że zmotywuje mnie to na tyle że zacznę więcej działać oraz więcej zarobie.

Cel do końca sierpnia to zarobić 6000 zł ,

Cel do połowy października osiągnąć 340 aktywnych paczek,

Cel od grudnia - zarabiać 15 000 zł miesięcznie

Odnośnie planów w sierpniu zarobiłem już 2382,40 zł oraz posiadam obecnie

[Obrazek: 130815.jpg]

Cały czas pozycjonuje stronę mam nadzieje, że przyniesie mi to wkrótce pozytywne rezultaty.


Jak zapewne wielu z Was już wie 5 września odbędzie się spotkanie z założycielem programu TM w Warszawie, prawdopodobnie w hotelu Hilton. Bardzo jestem ciekaw spotkania przyznam, że nie byłem jeszcze na takim wydarzeniu.

Przypominam jeszcze tylko o konkursie http://zarabiam.com/Temat-Konkurs-Wygraj-30-15-5-118723 nic Was to nie kosztuje a możecie jeszcze wygrać Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Zaperr44 - 13-08-2015 19:34

15 tyś miesięcznie Rolleyes
Powodzenia Huh


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 13-08-2015 19:47

Trzeba mierzyć wysoko. Wierzę, że osiągnę ten cel i Tobie go też życzę Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Zaperr44 - 13-08-2015 20:33

Jak tak dalej pójdzie to TM zbankrutuję przez ciebie Jerk

Dzięki na razie wszystko idzie w dobrym kierunku Wink


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Kubanoz - 14-08-2015 09:39

Mój sponsor ma coś około 700 paczek, to dopiero jest HARDKOR Big Grin