Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - twardy - 19-07-2015 23:42

Luknijcie na konta ™, troche reklam po 0,02 i 0,01 do wyklikania.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - brozek123 - 20-07-2015 05:23

świetny pomysł dot. 3 miejsc Smile jeśli jest duża rywalizacja to dlaczego by nie nagrodzić więcej uczestników. Ładnie ci idzie na TM, ja niestety nie mam kasy na inwestycje, może jak się więcej dorobie to zobaczymy , ps. gratuluję zarobków


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - gadyalus1 - 20-07-2015 06:53

(20-07-2015 05:23)brozek123 napisał(a):  świetny pomysł dot. 3 miejsc Smile jeśli jest duża rywalizacja to dlaczego by nie nagrodzić więcej uczestników. Ładnie ci idzie na TM, ja niestety nie mam kasy na inwestycje, może jak się więcej dorobie to zobaczymy , ps. gratuluję zarobków

ja przez 3 miesiące nic nie wpłacałem i skrobałem z cash link na pierwszą paczke.A przy okazji za darmo reklamowałem PV i wpadali poleceni Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 20-07-2015 11:38

Cześć wszystkim dzisiaj od rana nieco popracowałem, obiecałem przedstawienie oferty dla nowych poleconych a także dla tych którzy są już ze mną od jakiegoś czasu tak więc odsyłam wszystkich do tematu, który przed chwilą skończyłem pisać TUTAJ gdybym jednak nie spełnił wszystkich Waszych oczekiwań liczycie na coś więcej lub innego chętnie wysłucham Smile

TM

Postanowiłem wypłacić cały wkład + na jakieś wakacje fajne mieć i sytuacja prezentuje się następująco

CEL - 397,192 / 4500 zł

+

[Obrazek: stan_konta.jpg]

Na razie tego nie wypłacam, czekam na jakąś okrągłą sumkę Smile

No i moje piękne paczuszki

[Obrazek: 200715.jpg]

Na razie zakończyłem pracę nad stroną internetową promującą Trafficmonsoon, skupiłem się w ostatnim czasie nad materiałami dla osób poleconych, mam nadzieje, że jesteście z nich zadowoleni.


KONKURS

Dzisiaj miałem ogłosić kolejny konkurs ale szczerze mówiąc na razie brak mi pomysłów może macie jakieś ? Postanowiłem także stworzyć cykl mniejszych konkursów związanych z Cash Links. Konkurs taki będzie trwał 10 dni nagradzane będą 3 najlepsze osoby.

Powracając do Naszego obecnego konkursu zostało raptem 6 dni i zostaną ogłoszone wyniki. Przypominam, że wygrany zgarnia $50 !


MTV

Cena akcji znów się podniosła obecnie wynosi $0.0176, MTV przez ostatnie tygodnie zaczyna generować coraz lepsze przychody aczkolwiek FTQ całkowicie staneła ODRADZAM JAKICHKOLWIEK INWESTYCJI. Muszą jakoś rozwiązać ten problem gdyż jakby nie było jest malutki problem Undecided

Dzisiaj tzn. 20.07.15 dzienne naliczenie jest już nieco wyższe niż w ostatnich dniach gdyż wynosi $11.000


Gdyby ktoś miał pytania proszę pisać na priv lub gg - 52793472


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - twardy - 21-07-2015 15:02

Wlasnie banner ermaila widzalem na TM Big Grin 10$ za rejestracje Big Grin


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Sholm - 21-07-2015 20:22

10 dolców za samo zarejestrowanie się, czy jak ktoś zainwestuje?


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - theatixs - 21-07-2015 21:31

Paidverts się popsuł ostatnio


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 22-07-2015 17:02

Cześć wszystkim Smile

TM


Po dzisiejszych małych problemach z Trafficmonsoon wszystko wróciło już do normy. Na razie idzie całkiem fajnie cel na pewno osiągnę pewnie jeszcze w tym tygodniu

CEL - 397,192 / 4500 zł

Stan salda na TM

[Obrazek: 220715.jpg]

Tak więc gdyby przeliczyć stan mojego salda to mam 2762,449 + kwotę którą już wypłaciłem 397,19 to łącznie zarobiłem 3159,639 w ciągu paru dni, wydaje się to przyzwoity wynik. Gdyby ktoś spytał dlaczego nie wypłacam pieniędzy które mam na TM - chce aby jakaś fajna okrągła sumka się uzbierała i dolar nieco spadł Sad

PV

Wczoraj lub przedwczoraj zostały ogłoszone ciekawe wiadomości na skutek których ceny akcji nieco wzrosły. Wiadomość postaram się streścić jutro po południu.


KONKURS


Kolejny konkurs z Cash linksami ruszy 2 dni po obecnym tzn. 28.07.2015r a zapowiadany DUŻY KONKURS parę dni później dalej nie mam pomysłu a na prawdę chciałbym zrobić coś ciekawego i wynagrodzić 3 najlepszych Lol


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - gadyalus1 - 22-07-2015 20:47

Konkurs w którym będzie się liczyła ilosć paczek.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 22-07-2015 21:10

Haha gadyalus1 nie no, tak się nie można bawić ^^