Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sieć Affilacyjna polecana dla Forum o grach FPS. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Sieć Affilacyjna polecana dla Forum o grach FPS. (/Temat-Siec-Affilacyjna-polecana-dla-Forum-o-grach-FPS-107237)



Sieć Affilacyjna polecana dla Forum o grach FPS. - Prizmo* - 26-01-2015 23:02

Witam.
Jako że jest tu mój 1 temat na tym forum,jak zły dział wybaczccie.
Konto mam dawno,zagladałem sporadycznie,ale juz sie to zmieniło.

Co byście polecili od siebie dla strony o grach online.
Konkretnie forum powiązane z siecią serwerów
Counter Strike,Minecraft,BF: 2,3,4.
Miesiecznie koło 200-250k odsłon,w tym dziennie około 1500-2000 uu?
Problemem z rejestracja nie bedzie,mam ponad 100k userów,mass PW w takich sytuacjach jest idealny.

Chodzi mi o typowy zarobek na rejestracji w grach online.
Dowód mam.
DG tez mam,zawsze mogę to wpiać pod firme.
Chce po prostu,by koszty utrzymania strony sie zwracały. (żona dziwnie patrzy na odnawianie licencji IPB,opłaty serwerów z wspólnego konta,chce by to miało swoje źródło dochodu)
Pozdrawiam


RE: Sieć Affilacyjna polecana dla Forum o grach FPS. - Stworkowaty - 27-01-2015 00:22

portmmo, linktogame.


RE: Sieć Affilacyjna polecana dla Forum o grach FPS. - Artur Kusmierek - 27-01-2015 12:43

Jak chcesz zarabiać na grach to polecam Ci te 2 programy:

1) Funhub (gry online)
2) G2A (sprzedaż gier, oraz abonamentów do gier)

Jeżeli mogę coś doradzić, to spróbuj obu form promocji, a po czasie sam wywnioskujesz która jest bardziej opłacalna.

Pozdrawiam,
Artur


RE: Sieć Affilacyjna polecana dla Forum o grach FPS. - edikiu - 27-01-2015 14:04

Ja bym jednak polecił jak Stworkowaty linktogame świetna sieć, najdroższe oferty mają po 6zł za rejestracje za nabicie bodajże 3 lvl w WoT'cie. Jak dobrze to zrobisz to z takim ruchem powinieneś mieć bardzo ładne zarobki!


RE: Sieć Affilacyjna polecana dla Forum o grach FPS. - Leaders - 27-01-2015 17:00

W tym tygodniu (lub max. następny) powinny być dostępne programy (kampanie) z rejestracją w grach online na HotCash.pl, zapraszamy do sprawdzenia nas Smile


RE: Sieć Affilacyjna polecana dla Forum o grach FPS. - domin_dz - 27-01-2015 17:08

(27-01-2015 17:00)Karcz-Provider napisał(a):  W tym tygodniu (lub max. następny) powinny być dostępne programy (kampanie) z rejestracją w grach online na HotCash.pl, zapraszamy do sprawdzenia nas Smile

O proszę, a jak to będzie z walidacją leadów i jak będzie z wypłatami? Bo w innych serwisach w tej branży trzeba strasznie długo na to czekać.


RE: Sieć Affilacyjna polecana dla Forum o grach FPS. - Leaders - 27-01-2015 21:44

Jeszcze trudno nam podawać szczegóły. Na dniach będę mógł powiedzieć coś więcej Smile


RE: Sieć Affilacyjna polecana dla Forum o grach FPS. - Prizmo* - 27-01-2015 23:34

Dziekuje za wszystko odpowiedzi Smile
Zaraz zajme sie przejrzeniem ofert które mi podaliście.


RE: Sieć Affilacyjna polecana dla Forum o grach FPS. - Artur Kusmierek - 28-01-2015 11:46

Daj znać po jakimś czasie (powiedzmy po miesiącu), jak wyniki w poszczególnych PP, czyli w którym najlepiej działać?
Pozdro!