Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Suby nie przynoszą zysków... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Suby nie przynoszą zysków... (/Temat-Suby-nie-przynosza-zyskow-107204)

Strony: 1 2 3 4


RE: Suby nie przynoszą zysków... - Foxenpl - 27-01-2015 09:44

Wez czlowieku przestan sie w to bawic bo widac, ze nia masz pojecia. Skoro nie potrafisz zachecic uzytkownikow do klikniecia w link to najlepiej wez sie za inna robote.


RE: Suby nie przynoszą zysków... - AnnaKa - 27-01-2015 10:45

@up niekoniecznie takie podejście jest dobre, niech faktycznie spróbuje na większą skalę, a jak ma problem z grupami to niech zakupi za 14 złczy tam 8 zł 100 grup i spamuje.


RE: Suby nie przynoszą zysków... - Kickster - 27-01-2015 11:20

kazdy kiedys zaczynal, doswiadczenie i tak jest bezcenne, moze akurat trafi na swoja zylke zlota Smile


RE: Suby nie przynoszą zysków... - Obcy10 - 27-01-2015 13:25

(27-01-2015 09:44)Foxenpl napisał(a):  Wez czlowieku przestan sie w to bawic bo widac, ze nia masz pojecia. Skoro nie potrafisz zachecic uzytkownikow do klikniecia w link to najlepiej wez sie za inna robote.

Jakbym odpuszczał sobie uczenie się rzeczy o których pojęcia nie mam to było by ze mną krucho poczynając od choćby prawa jazdy do którego musiałem nauczyć się prowadzić auto a na jedzeniu i chodzeniu kończąc Wink


RE: Suby nie przynoszą zysków... - Reszka - 27-01-2015 13:44

Konta roczne w pełni zrobione z mailami i weryfikacjami PL + 12 zł(u mnie) + 14 zł grupy u kickster + trochę kreatywności i 100zł na dzień nie powinno być problemem nawet z najmniej efektywnego spamu Lol


RE: Suby nie przynoszą zysków... - AnnaKa - 27-01-2015 13:54

Oj chopy chopy tylko reklamę se robicie Tongue


RE: Suby nie przynoszą zysków... - patulsky1337 - 27-01-2015 13:59

spam w grupach facepalm

a potem wielkie zdziwienie, że 0 wyświetleń i leadów...

można na luzie 200 zł dziennie wyciągać na jednym koncie no ale nie spamuj grup, bez przesady. Bo tylko wkurw*asz tym członków grupy, nikt w grupach w to juz nie wchodzi, dużo takich postów jest usuwanych i jeszcze robisz śmietnik.


RE: Suby nie przynoszą zysków... - kusas - 27-01-2015 22:07

To gdzie mam pisać? Z blogami się nawet nie bawie bo szkoda kasy Wink


RE: Suby nie przynoszą zysków... - Tidus - 27-01-2015 22:18

- ''szkoda kasy"
- 'zajęłoby wieki'' (nie chce mi sie)
- 'nie ogarniam takich rzeczy', "co teraz zrobic"
- "spamuje"

zlikwiduj ze swojego postępowania chociaż 2 z tych rzeczy, a najlepiej wszystkie i osiągniesz to co chcesz


RE: Suby nie przynoszą zysków... - patulsky1337 - 28-01-2015 13:20

@kusas

Ciągle mówie o facebook'u. Tylko nie w grupach, proszę Cię. Taka dobra rada ode mnie.