Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł (/Temat-Oszust-o-wielu-twarzach-czyli-jak-stracic-1700-zl-107139)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - devilangel83 - 26-01-2015 15:50

Witam. Jak usunąc ten wpis?


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - Branzolek - 26-01-2015 23:43

(26-01-2015 15:50)devilangel83 napisał(a):  Witam. Jak usunąc ten wpis?

ctrl+w


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - DeoRIP - 27-01-2015 17:33

kwowadis - Kolejne jego multikonto do zbanowania.

I jego gg: 52756864
Potem zaktualizuje temat o te dane.


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - kwowadis - 27-01-2015 18:00

Chyba czlowi3ku bog Cie opuscil.


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - GWDiviner - 28-01-2015 08:41

Mnie oszukał na 100zl - jestem pewny ze to jedna osoba, fajnie by było gdyby "moderatorzy" w końcu zrobili coś pożytecznego i dali jakas informacje, żeby wiecej osob dotarlo do tego tematu.


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - daniel42na - 28-01-2015 08:54

To znaczy co konkretnie mają zrobić? Myśleć za was i rozsądniej dysponować waszymi pieniędzmi bo dajecie się wyrolować jak dzieci? : |
Gdyby było jakieś ostateczne rozwiązanie na likwidacje problemu oszustów internetowych to zapewne zostało by dawno poczynione, gwarantuje ci, że moderatorzy marnują ogrom swojego cennego i wolnego czasu dobrowolnie sprawdzając mase postów, adresów ip, numerów gg, związków pomiędzy sygnaturami, reflinkami, mailami i wszystkim co jest możliwe aby liczba oszustw była jak najmniejsza.
Mimo wszystko takie sytuacje zdarzają się i winić możesz jedynie siebie i swoją nieuwagę, następnym razem będziesz rozsądniejszy.
Rozumiem irytacje wynikającą z tego, że straciłeś pieniądze, ale oskarżanie ludzi którzy wam pomagają to najgłupsze co mogłeś w tej chwili z siebie wydobyć, więc sie opanuj.


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - yazir - 28-01-2015 10:47

(28-01-2015 08:41)GWDiviner napisał(a):  Mnie oszukał na 100zl - jestem pewny ze to jedna osoba, fajnie by było gdyby "moderatorzy" w końcu zrobili coś pożytecznego i dali jakas informacje, żeby wiecej osob dotarlo do tego tematu.

@[GWDiviner] serio? uważasz że nie robimy nic pożytecznego? Dziennie każdy z moderatorów banuje kilka osób za multikonta, sprawdza osoby podejrzane o bycie multikontami, nie tylko sprawdzamy ip jak wiekszość myśli. To wygląda tak jak daniel napisał. Nie damy rady znaleźć wszystkich, bo skubańcy coraz lepiej się maskują, i działają dalej... A wiesz dlaczego? Przez osoby takie jak Ty, które szukają usprawiedliwienia własnej nieostrożności. Zamiast zgłosić to(par 286 kk), to lepiej jest stwierdzić nie pójdę bo mała kwota bla bla bla... Tylko że par 286 kk nie ma dolnej granicy. Łatwiej przecież obwinić moderację, zamiast zauważyć własną winę.


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - piotrekprorok - 28-01-2015 11:27

(28-01-2015 10:47)yazir napisał(a):  Zamiast zgłosić to(par 286 kk), to lepiej jest stwierdzić nie pójdę bo mała kwota bla bla bla... Tylko że par 286 kk nie ma dolnej granicy. Łatwiej przecież obwinić moderację, zamiast zauważyć własną winę.

Dokładnie tak jak @[yazir] napisał. Do rozpoczęcia postępowania z artykułu 286 wystarczy zgłoszenie jednej osoby. I nie ważne czy 50 zł czy 5000 zł. Reszta osób może się zgłaszać lub być znaleziona w dalszej części postępowania. Jak typ już ma jakieś wyroki, to bardzo prawdopodobne że by dostał swoją karę:
Cytat:(...) karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Jeśli jest całkiem czysty to raczej skończyło by się na grzywnie (od 500 do 5000), zwrocie pieniędzy poszkodowanym, pokryciu kosztów sądowych, kuratorze i wyroku w zawieszeniu.

Tak więc... Zamiast pisać jeden post za drugim polecam przejść się na Policję Smile


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - GWDiviner - 28-01-2015 11:47

(28-01-2015 10:47)yazir napisał(a):  
(28-01-2015 08:41)GWDiviner napisał(a):  Mnie oszukał na 100zl - jestem pewny ze to jedna osoba, fajnie by było gdyby "moderatorzy" w końcu zrobili coś pożytecznego i dali jakas informacje, żeby wiecej osob dotarlo do tego tematu.

@[GWDiviner] serio? uważasz że nie robimy nic pożytecznego? Dziennie każdy z moderatorów banuje kilka osób za multikonta, sprawdza osoby podejrzane o bycie multikontami, nie tylko sprawdzamy ip jak wiekszość myśli. To wygląda tak jak daniel napisał. Nie damy rady znaleźć wszystkich, bo skubańcy coraz lepiej się maskują, i działają dalej... A wiesz dlaczego? Przez osoby takie jak Ty, które szukają usprawiedliwienia własnej nieostrożności. Zamiast zgłosić to(par 286 kk), to lepiej jest stwierdzić nie pójdę bo mała kwota bla bla bla... Tylko że par 286 kk nie ma dolnej granicy. Łatwiej przecież obwinić moderację, zamiast zauważyć własną winę.

Jestem zły na moderatorów ze względu na warny jakie przyznajecie. Zerknij sobie na pw, które wyslałem Ci pare dni temu


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - marcel_kk - 28-01-2015 18:31

Właśnie dostałem informacje od dwóch użytkowników z tego forum
@[Czaplinek] i @[rekki]
że użytkownik @kwowadis nr GG 52756864 proponował im żeby robili za słupa
podczas wymiany ze mną i że za każde wymienione 500 zł otrzymają 50 zł beka