Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł (/Temat-Oszust-o-wielu-twarzach-czyli-jak-stracic-1700-zl-107139)

Strony: 1 2 3 4 5


Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - DeoRIP - 26-01-2015 00:16

Oto dane moim zdaniem jednej osoby która podaje się za kilka i jest oszustem.


GG: 638638 <--- Nazwa MaT
GG: 52561213 <--- Nazwa zubat
GG: 52616936 <--- Nazwa Lukasz Kwasek
GG: 52716141 <--- Nazwa Adam Kwisz

,
31 2490 1044 0000 4200 1114 8749 Dane do przelewu: Mateusz mat GG: Mat zubat ( na forum: rzasiak, zubat300)
94 1140 2004 0000 3602 6985 1504 Dane do przelewu: Tadeusz Kwasek, ADAM ŁODYGA GG: Lukasz Kwasek ( na forum:

Lary1,dziobakdzionak )
82 1940 1076 6182 8056 0000 0000 Dane do przelewu: Jan Waza , Anna Psiakos GG: Adam Kwisz (na forum:psffff Psiakos)

Mateusz Mat
nr tel: 788 895 223
[email protected]

nicki na Forum:
rzasiak
zubat300
Lary1
dziobakdzionak
psffff
psiakos

Payza:
[email protected]
[email protected]


Zacznijmy od tego, że wymieniałem Kody Paysafecard użtkownikowi rzasiak ( na GG: mat). Zrobiliśmy dużo wymian po nawet 3

tys zł.
Po czym mówi, że taniej niż zawsze dostane karty bo je załatwi a tam mu wyszły sprawy i muszę założyć pieniądze zrobiliśmy
dużo wymian na prowizji zarobiłem też sporo i powiedział że potrzebuje 500 zł dostane 4 karty PSC Chodziło o to, że
potrzebuje pieniędzy na operacje zwierzaka po długim czasie przemyśleń zgodziłem się. Miałem pieniądze dostać po 24
godzinach po czym okazuje się że wysyła mi kody które nie działają wciskając kit że są one przypisane do niego i działają
ale na moim PSC nie będą działały. Wiedziałem, że to kit ale czekam i czekam mineło parę dni a on codziennie kilka razy
pisał żebym mu jeszcze 200 zł pożyczył po czym napisał że ma z innego źródła PSC 300 zł i może mi go dać jako
zabezpieczenie tych 200 zł. I powiedział że jak go oszukam to nie odda reszty kasy. Skończyło się tak, że kod zaczymałem i
byłem stratny te 200 zł trudno.

Potem pisał do mnie na forum i na gg. Na forum pod nickiem: zubat300 i na GG: 52561213
Najpierw pytając się czy kupie karty a potem piszać, że go oszukałem choć sam nie dotrzymał obietnicy i kręcił.

Potem pojawił się użytkownik lary1 ( na GG Lukasz Kwasek) Robiliśmy wymiany jak wyżej też kody po 300 zł. Napisał do mnie
marcel_kk czy użtkownik jest uczciwy napisałem, że tak i pytał się czy kreci itd bo jest jakiś podejrzany nic takiego nie
pokazywał. Mówił że jest młody i tam robi interesy z ojcem. Po czym chciał mi dać niedziałające kody i mówił żebym się
pośpieszył ale sprawdziłem czy kody działają i żaden nie działał. No i tak przestał do mnie pisać.

Napisał do mnie użytkownik dziobakdzionak, że chce wymienić 200 funtow na PP podając mi nr konta Lukasza Kwaska no ok
pieniądze wysyłam widać, że mu się śpieszy bo pisał kiedy dojdzie itd. Pieniądze wysłałem po czym następnego dnia jest spór
na PP i saldo - 1200 zł i wielkie zdziwienie czemu. Dostaje wiadomość na e-mail o prośbę zwrócenia pieniędzy od osoby od
której dostałem. Odpisałem, że proszę w takim razie odesłać mi pieniądze które wysłałem. A on, że nic nie dostał. Potem po
wyjaśnił że chłopak się podszył pod jego znajomego ( skradł mu konto) i on nieświadomy wysłał mu (przez wymiany gotówkowe
mi) pieniądze myśląc, że pomaga znajomemu w potrzebie.

Potem pojawił się psffff robiłem mu wymiany pieniędzy i dostał bana na forum.

Potem pojawił/a się psiakos po tych przeżyciach dokładnie sprawdzałem konta bankowe i inne rzeczy. Dostałem od niej 2 kody
300 zł PSC. Dostałem od niej dane do przelewu te same co od psffff i Podane imię i nazwisko Anna Psiakos gdzie przy tym
samym koncie bankowym wcześniej dostałem od psffff imię Jan Waza. Więc napisałem do Psiakos: "Podaj prawdziwe imię i
naswisko ^^ bo nie wierzę że jest nazwisko psiakos". Po czym ta osoba mówi, że to jej prawdziwe imię i nazwisko i żeby się
z niej nie śmiał. Od razu informacja, że kręci bo takie nazwisko nie istnieje wcześniej podawano mi inne dane itd. Więc
napisałem do admina czy to multikonto. Czy może sprawdzić bo psffff dostał bana itd. I odpisał, że nie jest to multi.
Przez to, że ta osoba kręciła nie wysłałem pieniędzy tylko czekałem i sprawdzałem informacje czekałem na to co admin
napisze itd. Po czym nagle odezwał się Lukasz Kwasek ( lary i dziobakdzionek ). Odpisałem mu po czym pisze do mnie, że
okradłem jego znajomą i klnie na mnie itd. I czarno na białym było widać że to jego konto by mnie jeszcze potem ponaciągać.
Zdecydowałem nie wysłać tych pieniędzy pacząc na to że dla mnie te wszystkie konta to jedna osoba która szuka idioty i
sposobu na wyłudzenie pieniędzy tych 600 zł nie wysłałem bo stwierdziłem, że przynajmniej nie będę stratny teoretycznie te
1400 zł nie licząc prowizji itd. tylko 800 A nawet jak mi sprawe w sądzie złoży ( ponoć poszła( Psiakos) na policje) TO jeszcze będę miał dane i będę mógł go/ją pozwać - sam/a mi ułatwi życie.

Koniec końców wszystko wyszło tak, że Tamte początkowe pieniądze straciłem ( Wymiana z Mat).
PP mi zwróciło pieniądze bo płatność nie była nieautoryzowana - Tutaj zdziwienie, że PP tak szybko oddał pieniądze ( kilka dni) i zgaduje, że dla tego tak szybko bo chłop sam zrobił przelew a konto nie było skradzione więc tak wyszło, że on jest stratny te 1200 zł.

I odkułem się na tym oszuście bo zostało mi te 600 zł co prawda z niesmakiem. BO czy teraz sam nie jestem teoretycznie oszustem zapętlając się w tym wszystkim bo jednak w całej sprawie wyszedłem na + choć teoretycznie gdyby nie zwrot pieniędzy to bym to nazwał odzyskaniem pieniędzy a przy tym jak mi się udało odzyskać pieniądze z PP czy to nie jest kradzież ? Choć trudno też powiedzieć że źle i dobrze zrobiłem bo można powiedzieć, że okradłem złodzieja który mnie okradł.

CO do administracji Proszę o informacje które konta są ze sobą powiązane. I przy okazji prześwietlenie i zbanowanie kont które wymieniłem.

I radzę uważać na takich oszustów ! Bo jeszcze można popaść w niezłe bagno.I przepraszam za formę i treść bez składni ale pisałem to w wolnych chwilach i po nocach.


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1900 zł - michal1498 - 26-01-2015 00:24

Stary.. na gg nie zalatwia sie spraw.. bron Ci boze. Na forum jak juz cos. Zwlaszcza ,ze mowa o duzej kwocie


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - DeoRIP - 26-01-2015 00:27

(26-01-2015 00:24)michal1498 napisał(a):  Stary.. na gg nie zalatwia sie spraw.. bron Ci boze. Na forum jak juz cos. Zwlaszcza ,ze mowa o duzej kwocie

Co to za różnica. A jeżeli chodzi o gg 5 razy szybciej tam załatwię sprawę niż na forum. I gdybyś przeczytał do końca to byś tego posta nie napisał Wink


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - michal1498 - 26-01-2015 00:29

Dobra rozumiem .. ale w takim razie patrzy sie na staz na forum.


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - GWDiviner - 26-01-2015 00:30

Wydaje mi się że trafiłem na tego samego. Podawał sie za pare osob z forum z innych numerów gg. Mozemy załatwić gościa pisz PW


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - DeoRIP - 26-01-2015 00:32

(26-01-2015 00:29)michal1498 napisał(a):  Dobra rozumiem .. ale w takim razie patrzy sie na staz na forum.

I chyba zacznę tak robić choć mniej w tedy zarobię to jednak % ryzyka straty pieniędzy dużo spadnie. Trudno też jest znaleźć dobre rozwiązanie bo zawsze coś kosztem czegoś musi być opłacone.

(26-01-2015 00:30)GWDiviner napisał(a):  Wydaje mi się że trafiłem na tego samego. Podawał sie za pare osob z forum z innych numerów gg. Mozemy załatwić gościa pisz PW



@[GWDiviner]
To posprawdzaj na gg czy na pewno te nr gg co podałem do ciebie pisały.


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - Branzolek - 26-01-2015 01:16

Logika. Wymieniac sie tysiacami zl z kims kogo 1 raz widzisz na forum. Twoja wina. Następnym razem nie przez gg Panie kolego Smile Ale forum i nie ze swiezakami! Smile


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - daniel42na - 26-01-2015 01:35

Nie traktuj tego jako atak, ale Wy - tzw. zaufani wymieniacze robicie ogromną przysługe forumowym oszustom wymieniając im lewe pieniądze pochodzące często i gęsto z rozmaitych wałków. Nie raz widze, jak jakiś "0 postów, zarejestrowany wczoraj" pisze w wątku tym czy innym, że to kolejna udana wymiana. Postawcie sobie jakiś limit np. 50 postów, 2 miesiące stażu - a przynajmniej jakiś ślad IP po nich zostanie, bo po samej rejestracji zostaje niewiele. Co z tego że taki cwaniak dostanie dwudziestego bana, jak i tak wie że ze swojego lewego paypala ma u kogo kase bezpiecznie i szybko wymienić, nawet nie posiadająć konta na forum. Czasem lepiej odmówić sobie kilka zł i nie mieć nic wspólnego z lewą kasą.

Co do tematu:
Jeśli można wierzyć w to:
http://www.wykop.pl/ludzie/komentowane-wpisy/JanushBiznes/
... to jest Rhaegar, znany w internecie oszust, przewałował ludzi na grube kwoty na tym i innych forach o zarabianiu, wykopie i pewnie nie tylko. Banowanie go i tak jest średnio sensowne bo wróci tu znowu, może wystarczy profilaktyka o której wspomniałem wyżej(?)


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - DeoRIP - 26-01-2015 01:47

(26-01-2015 01:35)daniel42na napisał(a):  Nie traktuj tego jako atak, ale Wy - tzw. zaufani wymieniacze robicie ogromną przysługe forumowym oszustom wymieniając im lewe pieniądze pochodzące często i gęsto z rozmaitych wałków. Nie raz widze, jak jakiś "0 postów, zarejestrowany wczoraj" pisze w wątku tym czy innym, że to kolejna udana wymiana. Postawcie sobie jakiś limit np. 50 postów, 2 miesiące stażu - a przynajmniej jakiś ślad IP po nich zostanie, bo po samej rejestracji zostaje niewiele. Co z tego że taki cwaniak dostanie dwudziestego bana, jak i tak wie że ze swojego lewego paypala ma u kogo kase bezpiecznie i szybko wymienić, nawet nie posiadająć konta na forum. Czasem lepiej odmówić sobie kilka zł i nie mieć nic wspólnego z lewą kasą.

Co do tematu:
Jeśli można wierzyć w to:
http://www.wykop.pl/ludzie/komentowane-wpisy/JanushBiznes/
... to jest Rhaegar, znany w internecie oszust, przewałował ludzi na grube kwoty na tym i innych forach o zarabianiu, wykopie i pewnie nie tylko. Banowanie go i tak jest średnio sensowne bo wróci tu znowu, może wystarczy profilaktyka o której wspomniałem wyżej(?)


Dzięki za informacje.

I co do tematu jeszcze tak dla pośmiania się właśnie dostałem wiadomość na gg.

[Obrazek: heh.jpg]


RE: Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł - marcel_kk - 26-01-2015 05:23

(26-01-2015 00:16)DeoRIP napisał(a):  GG: 638638 <--- Nazwa MaT
GG: 52561213 <--- Nazwa zubat
GG: 52616936 <--- Nazwa Lukasz Kwasek
GG: 52716141 <--- Nazwa Adam Kwisz

GG: 638638 <--- Nazwa MaT (skinn7 / olen )
GG: 52561213 <--- Nazwa zubat ( zubat300 )
GG: 52616936 <--- Nazwa Lukasz Kwasek ( lary1 )
GG: 52716141 <--- Nazwa Adam Kwisz