Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lireso - nowy dobrze zapowiadający się program typu HYIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lireso - nowy dobrze zapowiadający się program typu HYIP (/Temat-Lireso-nowy-dobrze-zapowiadajacy-sie-program-typu-HYIP-107132)

Strony: 1 2 3


Lireso - nowy dobrze zapowiadający się program typu HYIP - kociamber - 25-01-2015 23:19

[Obrazek: lireso-728.gif]

Lireso - nowy program HYIP działający pod przykrywką wynajmu ekskluzywnych limuzyn. Bardzo ładnie wyglądająca strona przyciąga oko i zachęca do inwestycji. Strona posiada ochronę przeciwko DDoS oraz szyfrowanie SSL oznaczone GreenBarem. Poszperałem trochę i dowiedziałem się że twórcy mają już na koncie kilka HYIPów o podobnym systemie działania i funkcjonowały one zazwyczaj conajmniej 4 do 5 tygodni. Aktualny projekt cieszy się dużą popularnością i inwestorzy wkładają tam pieniądze, więc miejmy nadzieję że podziała dłużej i nie zwiną się z kasą Wink


Mamy możliwość zainwestowania w 6 planów wysokoprocentowych.
Plan BMW oferuje do 125% po jednym dniu
Plan Mercedes oferuje do 75% dziennie przez dwa dni (do 150%)
Plan Lexus oferuje do 280% po 5 dniach
Plan Jaguar oferuje do 450% po 10 dniach
Plan Bentley oferuje do 865% po 20 dniach
Plan Rolls Royce oferuje do 1300% po 30 dniach
Najbardziej opłacalnym planem jest oczywiście Rolls Royce jednak niebezpieczeństwo jest duże. Według mnie najbardziej opłacalnym planem jest Mercedes oraz Lexus.

Minimalna inwestycja to 5$ u można ją dokonać poprzez PerfectMoney, Payeer i uniwersalny Bitcoin. PayPal jest niedostępny i nie będzie dostępny z przyczyn oczywistych - to HYIP.

[Obrazek: e6csed.jpg]

Zarejestruj się już teraz! - https://lireso.com/?ref=Kociamber - oferuję pomoc w programie!
czysty Sad http://www.lireso.com

Program poleconych to tylko 3% więc nie bedzie bardzo obciążał konta programu co daje mu dłuższą żywotność! Wink


Zachęcam do inwestycji i zapraszam do dyskusji Wink



RE: Lireso - nowy dobrze zapowiadający się program typu HYIP - karolkaleta - 26-01-2015 03:10

Po co taka duża czcionka przecież ludzie na forum potrafią normalnie czytać facepalm


RE: Lireso - nowy dobrze zapowiadający się program typu HYIP - Watoga - 26-01-2015 15:22

Jakie minimum inwestycji?


RE: Lireso - nowy dobrze zapowiadający się program typu HYIP - Koja - 26-01-2015 16:03

@[Watoga], minimalnie 5$


RE: Lireso - nowy dobrze zapowiadający się program typu HYIP - SweetSensi - 26-01-2015 17:23

Inwestował ktoś w to coś ?


RE: Lireso - nowy dobrze zapowiadający się program typu HYIP - kociamber - 26-01-2015 20:12

@[karolkaleta]
Opis już poprawiłem, napisałem wcześniej że poprawię opis jutro, no i poprawiłem - teraz wygląda to lepiej Smile

@[SweetSensi]
Jak narazie z mojego polecenia nikt nie zarejestrował się jeszcze to nie wiem. Widać na konkurencyjnych forach ruch przy programie, oczywiście wypłacają...


RE: Lireso - nowy dobrze zapowiadający się program typu HYIP - Mafesto - 26-01-2015 20:24

System poleconych z 3% o ile przedłuży żywotność? O 35 minut? Najdłużej utrzymują się z planami długoterminowymi (powiedzmy miesiąc) bo w ciągu tego miesiąca inni wpłacą coś na poczet wypłaty tego pierwszego.


RE: Lireso - nowy dobrze zapowiadający się program typu HYIP - kociamber - 26-01-2015 20:39

"Moim zdaniem" między 3% a 10-20% jak w innych programach jest kosmiczna różnica, szczególnie przy tak szybkim obrocie pieniędzy.
A czego tu oczekiwać? Wink to zwykły ponzi. Kto pierwszy wpłaci ten zarobi Wink Dlatego napisałem ten temat bo ledwie start był. Serwis ma się dobrze jak na razie Smile


RE: Lireso - nowy dobrze zapowiadający się program typu HYIP - kociamber - 29-01-2015 23:54

Program dalej ładne wypłaca, szkoda że brak zainteresowania.pokerface


RE: Lireso - nowy dobrze zapowiadający się program typu HYIP - shaGuar - 03-02-2015 13:08

No i jak z tym programem ? Inwestował ktoś ?