Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs sms - do wygrania XBOX, Smartfon Motorola oraz monitor Samsung LED HD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: Konkurs sms - do wygrania XBOX, Smartfon Motorola oraz monitor Samsung LED HD (/Temat-Konkurs-sms-do-wygrania-XBOX-Smartfon-Motorola-oraz-monitor-Samsung-LED-HD-107112)

Strony: 1 2 3 4


RE: Konkurs sms - do wygrania XBOX, Smartfon Motorola oraz monitor Samsung LED HD - LeftwardBus88 - 01-02-2015 12:33

No jeśli chcecie mieć gp to jest na stronie fg zakładka konkursy a tam macie do wygrania sporą sumkę gp. Tutaj nie ma punktów, bo są fajne nagrody.


RE: Konkurs sms - do wygrania XBOX, Smartfon Motorola oraz monitor Samsung LED HD - Matheo249 - 01-02-2015 12:41

(01-02-2015 12:33)LeftwardBus88 napisał(a):  No jeśli chcecie mieć gp to jest na stronie fg zakładka konkursy a tam macie do wygrania sporą sumkę gp. Tutaj nie ma punktów, bo są fajne nagrody.

Ten konkurs już się dawno zakończył.


RE: Konkurs sms - do wygrania XBOX, Smartfon Motorola oraz monitor Samsung LED HD - LeftwardBus88 - 01-02-2015 12:50

(01-02-2015 12:41)Matheo249 napisał(a):  
(01-02-2015 12:33)LeftwardBus88 napisał(a):  No jeśli chcecie mieć gp to jest na stronie fg zakładka konkursy a tam macie do wygrania sporą sumkę gp. Tutaj nie ma punktów, bo są fajne nagrody.

Ten konkurs już się dawno zakończył.

Nie sprawdziłem sorki :


RE: Konkurs sms - do wygrania XBOX, Smartfon Motorola oraz monitor Samsung LED HD - MaXimuS007 - 01-02-2015 14:42

(01-02-2015 12:41)Matheo249 napisał(a):  
(01-02-2015 12:33)LeftwardBus88 napisał(a):  No jeśli chcecie mieć gp to jest na stronie fg zakładka konkursy a tam macie do wygrania sporą sumkę gp. Tutaj nie ma punktów, bo są fajne nagrody.

Ten konkurs już się dawno zakończył.
A nadal nie ma wyników. Undecided Czekamy!


RE: Konkurs sms - do wygrania XBOX, Smartfon Motorola oraz monitor Samsung LED HD - albert6285 - 03-03-2015 22:44

@zuhsm ten konkurs jest aktywny, w ogóle go nie promujecie, nie ma zdjęć nagród, żadnej zachęty w stylu jakich gwarantowanych GP jak zawsze.....


RE: Konkurs sms - do wygrania XBOX, Smartfon Motorola oraz monitor Samsung LED HD - MaXimuS007 - 04-03-2015 19:34

@up
Dlatego nie biorę w nim udziału, bo wiem, że nie było by łatwo wygrać, a żadnej gwarantowanej nagrody nie mam z tego tytułu, że wyślę eskę...


RE: Konkurs sms - do wygrania XBOX, Smartfon Motorola oraz monitor Samsung LED HD - albert6285 - 04-03-2015 21:25

(04-03-2015 19:34)MaXimuS007 napisał(a):  @up
Dlatego nie biorę w nim udziału, bo wiem, że nie było by łatwo wygrać, a żadnej gwarantowanej nagrody nie mam z tego tytułu, że wyślę eskę...

sporo osób właśnie z tego powodu nie bierze udziału... wystarczyłoby, aby dać gwarantowane gp tak jak zawsze i na pewno o wiele więcej osób brało by udział


RE: Konkurs sms - do wygrania XBOX, Smartfon Motorola oraz monitor Samsung LED HD - FireGifts.pl - 08-04-2015 11:44

Witajcie, po kontakcie z Urzędem Celnym wysławialiśmy do ministerstwa oficjalne pismo dotyczące konkursu, nie chcielibyśmy aby konkurs został potraktowany jako loteria, dlatego też wstrzymujemy konkurs.

Prosimy o maila osoby, które wysłały smsy, zwrócimy całość poniesionych kosztów na konto bankowe lub paypal.

Pozdrawiamy


RE: Konkurs sms - do wygrania XBOX, Smartfon Motorola oraz monitor Samsung LED HD - MaXimuS007 - 08-04-2015 20:54

Dobrze, że nie wysyłałem sms'ów na ten konkurs, bo przynajmniej nie będę musiał czekać nie wiadomo ile na zwrot pieniędzy, bo skoro wszystkie inne czynności trwają u was tak samo długo, to z tym pewnie stałoby się tak samo...


RE: Konkurs sms - do wygrania XBOX, Smartfon Motorola oraz monitor Samsung LED HD - albert6285 - 08-04-2015 21:30

(08-04-2015 20:54)MaXimuS007 napisał(a):  Dobrze, że nie wysyłałem sms'ów na ten konkurs, bo przynajmniej nie będę musiał czekać nie wiadomo ile na zwrot pieniędzy, bo skoro wszystkie inne czynności trwają u was tak samo długo, to z tym pewnie stałoby się tak samo...


nie oceniaj pochopnie, w tamtych sprawach jednak chodzi o wygrane nagrody, a tutaj o zwrot pieniędzy, więc jednak jest różnica i najpierw poczekajmy ile to potrwa, a potem osądzaj jak rzeczywiście będzie aż tak długo Smile