Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cashback $200. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cashback $200. (/Temat-Cashback-200-107090)

Strony: 1 2 3


Cashback $200. - Anthony - 25-01-2015 14:46

Witam,

mam propozycję dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem inwestycji za pośrednictwem opcji binarnych. Oferuję dodatkowe $100 dla każdego aktywnego inwestora. Co to znaczy aktywny inwestor? Taki który:

- wpłaci depozyt
- przeprowadzi 8 transakcji lub użyje 50% depozytu/volume, niezależnie od udanych czy przegranych transakcji.

Po spełnieniu tych warunków naliczane jest $100, które wypłacone zostanie w okolicach 10 dnia miesiąca następującego po tym, w którym wymagane warunki zostały spełnione.

Sposób płatności: PayPal.

Oferta dotyczy rachunku u brokera Opteck.

Nie wiem czy powinienem podawać tutaj linki więc zainteresowanych proszę po prostu o kontakt.

PozdrawiamSmile


RE: $100 za aktywną rejestrację - vojtec - 25-01-2015 16:27

Odpowiedz na pytania:
- czy Opteck ma polskojęzyczną platformę i support?
- jaki jest minimalny depozyt i jakie waluty są dostępne?
- jaki procent oferuje broker?

Mam w planach przenieść część kapitału z forex'u na OB i być może chciałbym skorzystać z oferty.


RE: $100 za aktywną rejestrację - Anthony - 25-01-2015 16:43

@vojtec
- tak, zarówno support jak i platforma są w języku polskim,
- min. depozyt to 250 euro. Dostępne pary walutowe: USD/CAD, EUR/CHF, EUR/GBP, USD/JPY, GBP/USD, EUR/USD, CAD/CHF, CAD/JPY, EUR/CHF, EUR/NZD, EUR/ZAR, GBP/NZD, NZD/CHF, NZD/JPY,
- rozumiem, że chodzi Ci o bonus od wpłacanego depozytu? Uzależnione jest to od wysokości depozytu jaki wpłacisz. W przypadku podstawowego rachunku i minimalnego depo 250 euro, bonus wynosi 25% (jednak można powiedzieć, że jest on negocjowalny i możliwy jest większy bonus w przypadku wpłaty minimalnej). Wraz z wyższym depozytem bonus rośnie nawet do 100%.


RE: $100 za aktywną rejestrację - Watoga - 28-01-2015 08:38

Co do procentu koledze wyżej chyba chodzilo o to jaki procent dostajemy gdy zamkniemy pozycje wygrywajac.


RE: $100 za aktywną rejestrację - Anthony - 28-01-2015 09:05

Witam,

jeżeli chodzi o zwroty z inwestycji to procenty są różne, zależy od opcji. Instrument High/Low oferuje zwykle od 65%-90% zysku, One Touch 90%-100%. Opcje Range High/Low również umożliwiają zysk do 100%.


RE: $150 za aktywną rejestrację - Anthony - 16-03-2015 15:19

Stawka zwrotu zostaje zwiększona do $150. Zainteresowanych wejściem w świat opcji zapraszam do skorzystania. Przy bezpośredniej rejestracji u brokera taki zwrot nie występujeSmile


RE: $150 za aktywną rejestrację - szygorski - 27-03-2015 10:34

Jeśli rozumiem dobrze to tak:

- rejestruje się na http://pl.opteck.com/
- wpłacam depozyt 250€
- dostaje do niego od optecka 25% czyli jakieś 60€
- przeprowadzam 8 transakcji np. na parach walut high/low nieważne jakiej wartości nawet za najniższą stawkę
- a ty 10 następnego miesiąca przelewasz mi jeszcze 150$ na paypala

I to wszystko nawet jeśli wypłacę z powrotem depozyt?


RE: $150 za aktywną rejestrację - thc19905 - 27-03-2015 11:08

Czy ktoś próbował??


RE: $150 za aktywną rejestrację - Anthony - 27-03-2015 14:52

@szygorski

Dokładnie, tak jak piszesz. Z tym, że oczywiście musisz się zarejestrować z mojego linka (np. TEGO). I koniecznie proszę o dodatkową wiadomość na PW jeżeli ktoś się z tego linku zarejestruje i chce otrzymać zwrot.
Co do bonusu od Opteck to być może uda Ci się otrzymać nawet większy bonus, ale o to możesz zapytać account managera, który z pewnością skontaktuje się z Tobą po rejestracji.

--------

W związku z tym, że dostaję zapytania o to jaką dana osoba może mieć pewność, że przeleje te deklarowane kwoty, chciałem napisać, że udzielam się na forum, zamieszczam linki do swoich stron itp. nie po to, aby oszukać jedną osobę na $150 i być tutaj "spalonym", bo tak by się pewnie stało gdyby osoba, która nie dostała pieniędzy opisała wszystko na forum. Jeżeli wszystkie wspomniane warunki zostaną spełnione to pieniądze zostaną przelane.

PozdrawiamSmile


RE: Cashback $150. - Anthony - 10-07-2015 12:51

Witam,

oferta nadal aktualna. Stawka zwiększona do $200.
Jeżeli ktoś zamierza założyć rachunek akurat w Opteck to myślę, że warto.

Pozdrawiam.