Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Projekty Fake Hacków - Visual Basic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] Projekty Fake Hacków - Visual Basic (/Temat-Wykonam-Projekty-Fake-Hackow-Visual-Basic-107048)



[Wykonam] Projekty Fake Hacków - Visual Basic - Voldir - 24-01-2015 22:27

Witam. Wpadłem na taki ciekawy sposób na mały dorobek do tego co wyciągam z internetu.

Wykonam Projekty Fake Hacków w Visual Basic.

Cena: 7 zł (sam plik exe), 10 zł (plik exe, razem z sources)
Czas realizacji: Do uzgodnienia
Płatność: PP, przelew bankowy
Kontakt: PW

Po wykonaniu Hacka wysyłam Tobie screen, jak to wszystko wygląda i wtedy decydujemy czy tak zostaje, czy może jednak coś trzeba poprawić. Nie chciałbym rzucać się na głęboką wodę i mogę wykonać hacki, takie jak umieściłem poniżej. Warunkiem jest jeden progressbar w hacku. Także, jeśli nie macie czasu lub po prostu nie macie chęci sami wykonywać takiego hacka, chętnie pomogę. Adres Mojego bloga jest zamazany, dlatego że zarabiam nadal w PPI i chciałbym uniknąć kopiowania Moich nisz Smile

Projekty:

[Obrazek: M3NsEpF.png]

[Obrazek: tR05WZM.png]

[Obrazek: o6AfQCS.png]


RE: [Wykonam] Projekty Fake Hacków - Visual Basic - bizness - 24-01-2015 23:38

witaj,

a robisz filmiki do youtube?

np. wiesz ze hack i filmik pod youtube


RE: [Wykonam] Projekty Fake Hacków - Visual Basic - Voldir - 25-01-2015 00:12

Witaj.

Wiesz co? Myślałem o tym ale nie działam na YT, w sensie zleceń. Nie mam weny do robienia filmików. Sam działam na PPI, gdzie robię hacki i wrzucam filmik. Twierdzę po prostu że Moje filmiki na YT są zbyt amatorskie, żebym je wyceniał. Przykro mi Smile


RE: [Wykonam] Projekty Fake Hacków - Visual Basic - bizness - 25-01-2015 00:27

nie sluchaj chodzi tylko o to ze pokzalbys hacki na youtube
i tyle nic specjalnego bo chodzi tylko o to by ogladali


RE: [Wykonam] Projekty Fake Hacków - Visual Basic - Voldir - 25-01-2015 00:33

No ja rozumiem o co chodzi ale nie lepiej żebyś ściągnął sobie program Bandicam, odpalił i po prostu sam to zrobił? Przecież to nic trudnego Smile


[Wykonam] Projekty Fake Hacków - Visual Basic - yazir - 06-03-2015 23:41

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.