Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie dotyczące PSP z Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Pytanie dotyczące PSP z Lockerz. (/Temat-Pytanie-dotyczace-PSP-z-Lockerz-107)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Pytanie dotyczące PSP z Lockerz. - Admin - 25-11-2009 19:10

mi się zdaje że wydają te nagrody tylko dlatego iz bug był z ich winy wszystko sie sypło - i wcale nie planowali tyle nagród udostępnić, gdy się zorientowali o co chodzi zamkneli strone. Jednak mogę się mylić...


RE: Pytanie dotyczące PSP z Lockerz. - luki1322 - 25-11-2009 20:11

Witam.Jestem ucieszony że wygrałem PSP rock band bandle 3000.Mam pytanie jakiego ta konsola ma softa chodzi mi o wersje i jak długo trzeba czekać na przyjście kto już dostał to ile czekał ???


RE: Pytanie dotyczące PSP z Lockerz. - Admin - 25-11-2009 20:26

znajomy miesiac musiał czekać, obyśmy dostali w tym roku nagrody

ps. daj fotki zamowienia do galeri jeśli możesz Smile


RE: Pytanie dotyczące PSP z Lockerz. - luki1322 - 26-11-2009 17:52

Mam pytanko bo słyszałem że internet w polsce nie będzie chodził czy to prawda a jeżeli to czy można to z hackować zrobić przeróbke i zpiracić ?


RE: Pytanie dotyczące PSP z Lockerz. - cansis - 27-11-2009 19:33

co?człowieku ogarnij się, jak to internet w Polsce nie będzie chodził, gościu masz jakieś braki w mózgu jak myślisz że będzie można oszukiwać na punkty
a ja słyszałem że zablokują LOCKERZ wszystkim posiadaczom neoSTRATY z tp i co uwierzyłeś lamusie.
a i nazwy państw pisze się z DUŻEJ litery


RE: Pytanie dotyczące PSP z Lockerz. - Kleszczman - 27-11-2009 20:05

Heheeheh.... spokojnie cansis bo ci pikawa stanie Tongue
A odpowiadając na pytanie luki`ego (sądzę że chodziło że polski internet nie będzie działał na PSP) to nie masz się czy martwić bo to nie jest prawda. A co do zpiracenia to nie wiem, musiałbyś poczytać fora i trochę popytać ludzi. Słyszałem jedynie że w Wawie się tym zajmują Tongue


RE: Pytanie dotyczące PSP z Lockerz. - nFastest - 28-11-2009 09:30

PSP ma jakiś tam starszy soft, ale w grze Rock Band jest soft 5.03 dzięki czemu można ją od razu przerobić. Wiem bo kolega dostał PSP.


RE: Pytanie dotyczące PSP z Lockerz. - cansis - 28-11-2009 13:37

ile zajmie nie wtajemniczonemu użytkownikowi PSP hakowanie i czy jest to trudne czy po takiej operacji PSP będzie czytać gry z karty pamięci?


RE: Pytanie dotyczące PSP z Lockerz. - Rambo131 - 02-06-2010 13:26

Siemka mam pytanie zna ktos kogos z warszawy kto zmniejsza softa w psp 3000 ?????? prosze o odpowiedz

Z gory dzieki Pzdr
(27-11-2009 20:05)Kleszczman napisał(a):  Heheeheh.... spokojnie cansis bo ci pikawa stanie Tongue
A odpowiadając na pytanie luki`ego (sądzę że chodziło że polski internet nie będzie działał na PSP) to nie masz się czy martwić bo to nie jest prawda. A co do zpiracenia to nie wiem, musiałbyś poczytać fora i trochę popytać ludzi. Słyszałem jedynie że w Wawie się tym zajmują Tongue

Siemka widze ze znasz sie troche na psp wiec znasz kogos kto w warszawie albo wpoblizu kto zmienia softa w psp 3000


RE: Pytanie dotyczące PSP z Lockerz. - Silek - 02-06-2010 16:00

Jeśli będziesz studiował kiedyś w przyszłości to polecam Ci iść na archeologię Big Grin Na razie wzorowo odkopujesz tematy a co będzie dalej to aż strach pomyśleć Big Grin

BTW żeby nie było offtopu to poszukaj może na forach zajmujących się tematyką PSP a tam na pewno znajdziesz szybko rzetelną odpowiedź na Twoje pytanie Smile

Pozdro