Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FanPage erotyczny pod skracanie linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FanPage erotyczny pod skracanie linków (/Temat-FanPage-erotyczny-pod-skracanie-linkow-106999)



FanPage erotyczny pod skracanie linków - aero2 - 24-01-2015 12:27

Witam.

Mam zamiar kupić FanPage erotyczny pod skracanie linków, ale mam kilka pytań.

Lepsze FanPage dla Polski czy cały świat?

Szybciej zgłaszają FanPage Polacy czy Zagraniczni?

Jak cenzurować zdjęcia, żeby Facebook i ludzie się nie czepiali?

Chcę zarabiać na AdF.ly i kosić $5 dziennie.


RE: FanPage erotyczny pod skracanie linków - Narutek - 24-01-2015 15:32

Najlepiej zdjęcia dawaj "lekko" erotyczne choć z czasem i tak znajdzie się jakiś bohater i Cię zgłosi. Fanpage prowadź na cały świat bo wtedy możesz więcej zarobić niż na polskich użytkownikach. Cenzura nie zawsze cię uratuje przed blokadą fanpage jedynie da szanse na dłuższą żywotność.


RE: FanPage erotyczny pod skracanie linków - Szaman1644 - 24-01-2015 15:38

Najlepiej prowadzić FP małe około 10K, w razie blokady nie będzie szkoda takie FP. Z 2 FP już powinieneś mieć spokojnie większy zarobek. Posty jakieś 3-4 razy dziennie. Ważna jest systematyczność. Co do zdjęć to ja sam nie bawiłem się w zdjęcia typowo erotyczne, zawsze starałem się postawić na zdjęcia naturalne, odsłaniające na tyle na ile pozwalał regulamin. Miałem nieraz zgłaszane posty, ale jeszcze nigdy nie usuneli mi FP z powodu postów, więc chyba nie jest tak źle.


RE: FanPage erotyczny pod skracanie linków - aero2 - 24-01-2015 15:56

@[Narutek] @[Szaman1644]

Jeśli kupię erotyczny FanPage to warto usuwać wszystkie posty i zacząć od nowa, czy wystarczy każdy post edytować i wstawić link?

Dzięki za rady.Smile


RE: FanPage erotyczny pod skracanie linków - Szaman1644 - 24-01-2015 16:08

(24-01-2015 15:56)aero2 napisał(a):  Jeśli kupię erotyczny FanPage to warto usuwać wszystkie posty i zacząć od nowa, czy wystarczy każdy post edytować i wstawić link?

Nigdy nie usuwam postów. Zawsze edytuje i usuwam linki, które były.