Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - linki i zasięg [JAK TO JEST ] ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook - linki i zasięg [JAK TO JEST ] ? (/Temat-Facebook-linki-i-zasieg-JAK-TO-JEST-106986)

Strony: 1 2


Facebook - linki i zasięg [JAK TO JEST ] ? - steel123 - 24-01-2015 06:29

Witam! ostatnio zastanawiałem się przeglądając różne większe fanpage.
Osoby tam wstawiające posty przykładowo normalnie samo zdj 5000lików.
Wstawione zdjecie kierujące gdzies bądż sam link 70-150likow, to nie na jednym fanpage.

Co mnie zastanawia? mamy fp 100k likow skoro tak malo osob to lajkuje to musi mieć cholernie mały zasięg, jaki sens jest wstawiać link na taki fp skoro wejdzie kilkanascie osob?
Nie wspomnę o wstawianiu linku na FP 30-50k gdzie post ma 1000likow przy dobrych wiatrach a z linkiem 50? zasieg 1000? Undecided

PS: Wasze odczucia i historie z tym związane? piszcie


RE: Facebook - linki i zasięg [JAK TO JEST ] ? - Sebqu - 24-01-2015 18:43

Też jestem tego ciekawy, mam fanpage 4k lajków przez pierwsze 3 dni był kosmiczny zasięg, a teraz po 200odbiorców, co jest?...


RE: Facebook - linki i zasięg [JAK TO JEST ] ? - asiorek - 24-01-2015 18:46

trzeba dodawać posty które ludzi zachecą do udostępniania. ja mam jednego fp ero 20k like i tez mialem zasieg ujowy, po zastosowaniu pewnej metody postowania zasieg wzrosl masakrycznie Smile


RE: Facebook - linki i zasięg [JAK TO JEST ] ? - aero2 - 24-01-2015 18:53

@[asiorek]
Podziel się nią jak możesz.Wink


RE: Facebook - linki i zasięg [JAK TO JEST ] ? - Kickster - 24-01-2015 18:55

no wlasnie bo jak nie to wp^%$#ol Jerk2


RE: Facebook - linki i zasięg [JAK TO JEST ] ? - asiorek - 24-01-2015 19:56

NieBig Grin to są tajne tajniki Xdd


RE: Facebook - linki i zasięg [JAK TO JEST ] ? - investor - 25-01-2015 18:30

To nie jest tak, że jak jest mało lajków przy udostępnianych linkach to musi być mały zasięg np. niektóre posty mające po kilkanaście tys. zasięgu mogą mieć zaledwie kilka-kilkanaście lajków, więc nie ma co się tym za bardzo sugerować.


RE: Facebook - linki i zasięg [JAK TO JEST ] ? - BossSH - 14-03-2015 21:22

Zamierzam kupić na próbę jakieś FP i chciałem zapytać jak to jest z tym zasięgiem posta. Powiedzmy wstawiam jakąś treść na FP i "zasięg posta" pokazuje nam do jakiej liczby ten post dotarł? Dobrze myślę? Jaki powinien być zasięg by FP był wartościowy i opłacalny do promowania? Smile


RE: Facebook - linki i zasięg [JAK TO JEST ] ? - adios123 - 14-03-2015 21:31

(24-01-2015 19:56)asiorek napisał(a):  NieBig Grin to są tajne tajniki Xdd

podaj ten sposob jako poradnik w strefie hahahah


RE: Facebook - linki i zasięg [JAK TO JEST ] ? - goodstuff - 14-03-2015 21:38

nic dziwnego, marne treści