Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie mogę nic zarobić na subach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie mogę nic zarobić na subach (/Temat-Nie-moge-nic-zarobic-na-subach-106981)

Strony: 1 2


Nie mogę nic zarobić na subach - kusas - 23-01-2015 23:07

Witam, od pewnego czasu zajmuję sie subami, zrobiłem stabilne kont i dołączyłem do grup. Robię spam 3 raz dziennie na 20 grupach i ludzie nawet w to nie wchodzą :/ Do tego robię jeszcze spam na ask.fm ale to tak samo nic nie daje. Nie mam już pomysłu Blush


RE: Nie mogę nic zarobić na subach - Tidus - 23-01-2015 23:17

(23-01-2015 23:07)kusas napisał(a):  Witam, od pewnego czasu zajmuję sie subami, zrobiłem stabilne kont i dołączyłem do grup. Robię spam 3 raz dziennie na 20 grupach i ludzie nawet w to nie wchodzą :/ Do tego robię jeszcze spam na ask.fm ale to tak samo nic nie daje. Nie mam już pomysłu Blush

Wejdź w swój link i sprawdź czy Facebook nie blokuje tego linku.
Sprawdź czy skróciłeś na pewno dobry link.
Jaki serwis?
0 wejść masz?


RE: Nie mogę nic zarobić na subach - kusas - 23-01-2015 23:20

Link skrócony mam już przy samej ofercie Wink FB go nie blokuje a strona to mylead.pl

dziś zdobyłem 25 wejść


RE: Nie mogę nic zarobić na subach - Tidus - 23-01-2015 23:21

(23-01-2015 23:20)kusas napisał(a):  Link skrócony mam już przy samej ofercie Wink FB go nie blokuje a strona to mylead.pl

dziś zdobyłem 25 wejść

Zmień tekst na bardziej przekonywujący, zmień zdjęcie na takie, które nie jest przejedzone (oryginalne) i też zachęcające. Grupy tez nie mogą być z dupy.

Postaraj się o więcej kont/grup.


RE: Nie mogę nic zarobić na subach - kusas - 23-01-2015 23:25

A mógłbyś podrzucić jakiś tekst do doładowań? Bo sam nie umiem nic wymyśleć :/


RE: Nie mogę nic zarobić na subach - Slight - 23-01-2015 23:25

Widocznie suby to nie Twoje przesłania, może spróbuj czegoś innego? Wink

Trzeba być kreatywnym i wymyślić coś nowego, zamiast spamować na portalach społecznościowych.


RE: Nie mogę nic zarobić na subach - Tidus - 23-01-2015 23:26

(23-01-2015 23:25)kusas napisał(a):  A mógłbyś podrzucić jakiś tekst do doładowań? Bo sam nie umiem nic wymyśleć :/

Pomyśl nw co sam bys uwierzyl. Dopóki sam się nie nauczysz to nic nie zarobisz.


Nie mogę nic zarobić na subach - mucios - 23-01-2015 23:26

Zdjęcie najlepiej wykonaj własne. Mi najlepiej konwertowały suby jak miałem własne, unikalne zdjęcie. Druga sprawa to 20 grup to strasznie mało. Dodaj sie do 100 grup i dopiero zacznij SPAM


RE: Nie mogę nic zarobić na subach - kusas - 23-01-2015 23:28

Ale FB zablokuje :/


RE: Nie mogę nic zarobić na subach - aero2 - 23-01-2015 23:29

To kup dodanie do grup, w dziale http://zarabiam.com/Forum-Wykonam-330 jest tego pełno za grosze.