Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odradzam Likeplus'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Serwisy z Nagrodami, Konkursy Internetowe (/Forum-Serwisy-z-Nagrodami-Konkursy-Internetowe-42)
+--- Dział: Dyskusja o serwisach z nagrodami (/Forum-Dyskusja-o-serwisach-z-nagrodami-255)
+--- Wątek: Odradzam Likeplus'a (/Temat-Odradzam-Likeplus-a-106949)

Strony: 1 2 3


Odradzam Likeplus'a - Sorejka - 23-01-2015 15:53

Witam, ostrzegam przed korzystaniem z serwisu LIKEPLUS.EU. to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Administracja sama nie stosuje się do regulaminu a innym wytykają że są panują tam jakieś zasady... WTF?
W regulaminie jest punkt że realizacje nagród odbywają się co 2 dni! I co? Wypytywałem admina kiedy realizacja i co z moimi nagrodami? (bonami do allegro 90zł), pisał że "jutro" będzie realizacja i że zgłoszą się do mnie bym podał im link do aukcji co chce zamówić z allegro. Dzień później 0 odzewu, no dobra upomniałem się na Emailu co z tą nagrodą to odpisali mi że jak będzie realizacja to się odezwą WTF?! zaprzeczają sami sobie.. Stwierdziłem OK, napisałem dwa dni później to odpisali bezczelnie że kolejne takie maile będą ignorowane. Eh? Pisząc też prawdę na ich serwisie to wpisy zostają usuwane jak najszybciej by nikt nie dowiedział się prawdy ;x Napisałem na czacie "Czy realizacji już nigdy nie będzie?" nie dostałem odpowiedzi tylko BAN. Nie potrafią odpowiedzieć szczerze nawet tyle że nie mają pieniędzy na realizacja i będzie trzeba poczekać tylko bawią się w kotka i myszke. To tyle z tej lektury.

ODRADZAM ODRADZAM i jeszcze raz ODRADZAM

PZDRO.


RE: Odradzam Likeplus'a - Juhas - 23-01-2015 18:55

Ja z nimi nie mam problemu zawsze wszystko na czas Smile


RE: Odradzam Likeplus'a - lijon - 23-01-2015 20:18

Ten portal od początku mi się nie podobał.
Pomysł był fajny, ale ekipa wszystko spieprzyła, ciągłe bany, ignorancja użytkowników i brak kontaktu z nimi. Punkty same znikają a wyjaśnień nie ma.


RE: Odradzam Likeplus'a - Sorejka - 23-01-2015 22:38

też sądze ze pomysl byl fajny, no ale jak powiedziałeś, idioci ją prowadzą


RE: Odradzam Likeplus'a - maroking - 27-01-2015 17:56

Likeplus.eu najprawdopodobniej zbankrutował bo odeszło z niego większość inwestorów którzy kupowali punkty.
Obecnie można serwis kupić na allegro
http://allegro.pl/likeplus-eu-dochodowy-serwis-na-sprzedaz-i5033184856.html


RE: Odradzam Likeplus'a - linka8969 - 27-01-2015 21:01

i ja również odradzam ten serwis.. zamówiłam kiedyś kubek termiczny ,którego na oczy do tej pory nie widzę.


RE: Odradzam Likeplus'a - ICanTrollU - 27-01-2015 22:02

Jak na TAGu. Jeszcze ktoś dał za to 10100, chyba nie wie ile nagród nie wysłali ;D Szkoda, bo z samych refów nieźle zbierałem punkty.
Cena doszła do 100 000!!

Wysłano z zwyczajnego phabletu


RE: Odradzam Likeplus'a - SmigolMarek - 01-02-2015 10:13

100k za taki serwis? Chyba kogoś pogrzało albo nie ma co z kasą robić


RE: Odradzam Likeplus'a - LeftwardBus88 - 01-02-2015 12:47

Myślę, że cena za którą chcą kupić likeplus jest większa niż przychód strony od 2011 roku Xpokerface


RE: Odradzam Likeplus'a - ICanTrollU - 06-02-2015 16:43

Strona została kupiona za 160 000 zł.

Wysłano z zwyczajnego phabletu