Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama w paidverts - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Reklama w paidverts (/Temat-Reklama-w-paidverts-106913)



Reklama w paidverts - ratajwb3 - 23-01-2015 03:24

Witam serdecznie. Planuje zainwestować około 40$ w paidverts.
Mam parę pytań, bardzo byłbym wdzięczny jeżeli ktoś mógłby mi doradzić.
- Na ten moment nie posiadam własnej strony i dlatego moje pytanie brzmi - Co polecacie wstawić jako link do reklamowania, mam na myśli jakiś porządny reff link, lub inny dający jakąś korzyść.
- Czy na początku przygody z PV, polecacie kupować jakieś upgrade konta bądź inne pomocne rzeczy w programie ? Jeżeli nie to kiedy kupować i co ? W tym temacie jestem całkowicie zielony.
Pozdrawiam forumowiczów zarabiam.com


RE: Reklama w paidverts - vojtec - 23-01-2015 05:48

Polecam dołożyć jeszcze ok $5 i za $35 zakupić kampanie reklamowe, co zapewni naliczenia na poziomie 5. grupy wraz ze sporą "poduszką bezpieczeństwa" w postaci zapasu punktów. Pozostałe $10 proponuję zainwestować w filtr reklam, z ustawieniami proporcjonalnymi do posiadanego czasu.

Jeżeli wpłaty dokonywał będziesz przez PM, możesz zamiast kampanii w PV kupić akcje w MTV i sprzedać je za BAP - tym sposobem otrzymasz kilka procent więcej, niż kupując reklamy. Dzięki temu razem z wykupieniem filtra zmieścisz się w $40.

Co do reklamy to możesz wstawić dowolny reflink z programu, w którym uczestniczysz - nie licz jednak na zbyt wysoką konwersję, większość ludzi klika te reklamy tylko dla naliczeń.


RE: Reklama w paidverts - ratajwb3 - 23-01-2015 15:13

vojtec, dziękuje za odpowiedź.

A jeżeli pominąłbym zakup filtru reklam ? mocno odbiłoby się to przeciwko mnie ?

dziękuje za szybką odpowiedź down#x2 wszystko już rozumiem, pozdrawiam i Życzę miłego dnia.


RE: Reklama w paidverts - 9Jarek9 - 23-01-2015 15:20

(23-01-2015 15:13)ratajwb3 napisał(a):  vojtec, dziękuje za odpowiedź.

A jeżeli pominąłbym zakup filtru reklam ? mocno odbiłoby się to przeciwko mnie ?
W ostatnich dniach jest dosyć sporo reklam do klikania.
Ja w grupie 5 mam dzisiaj 300. Z filtrem inaczej by to wyglądało.


RE: Reklama w paidverts - Krakersik - 23-01-2015 15:21

Obecnie gigantycznie mocno. Zobacz w temacie o PV. Ludzie dostają po 300-500 reklam śmieciowych na których tracą tysiące punktów Undecided