Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc dla AnnaKa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc dla AnnaKa (/Temat-Pomoc-dla-AnnaKa-106903)

Strony: 1 2 3


RE: Pomoc dla AnnaKa - bizness - 23-01-2015 01:31

hej może chcesz laptop ?
nie jakiś szał ale sprawny


RE: Pomoc dla AnnaKa - AnnaKa - 23-01-2015 01:53

@[bizness]
Dziękuję za szczere chęci, miałem już takie oferty, ale chciałbym mieć chociaż w połowie taki sprzęt jak miałem zanim mi skradziono. Jeśli szczerze chcesz to ja bardzo chętnie przyjmę.
Lecz i tak część z tej kwoty będę musiał przeznaczyć na leczenie.


RE: Pomoc dla AnnaKa - Majka - 23-01-2015 15:32

Taki specjalista jak Ty powinien się odbić w parę dni. Pożycz byle jakiego kompa od sąsiada, kumpla i zarób sam kasę. Nie wierzę, że nie zostało Ci nic pieniędzy, zleconych wypłat, fanpagy, które mógłbyś spieniężyć?
O leczeniu nic w pierwszym poście nie wspominałeś.
Powodzonka w uzbieraniu potrzebnej sumy.


RE: Pomoc dla AnnaKa - elbowndg - 23-01-2015 15:40

Popieram Majkę, wstawiasz tyle poradników, wychodzi na to ze sam z nich nie korzystasz wcale bo gdyby tak było to zarobienie na nowego laptopa zajęlo by Ci maks tydzień. Więc na pewno znalazłby się ktoś kto by Ci pożyczył jakiegoś na tydzień i byś sobie zarobił. Albo przyjmij lapkla od biznessa zarób na nim w tydzień co masz zarobić i mu odeślij z podziękowaniami.


RE: Pomoc dla AnnaKa - AnnaKa - 23-01-2015 15:52

@[Majka] Jak chcesz mogę Ci powiedzieć na co wydałem wszystkie pieniądze ale na PW
Nie chcę by każdy wiedział co mnie dopadło.

Pieniążki które potrzebuje są na laptopa takiego który w połowie mi zastąpi tego co miałem.

Jak ktoś nie chce pomagać nie musi nie zmuszam do niczego to tylko dobra wola tych którzy chcą pomóc. Ja nie oczekuję od nikogo. Do sumy którą zbieram dokładam z tego co mi się udaje zarobić w różnych serwisach które płacą na paypal.

I wierzcie mi że nie chcielibyście być w mojej sytuacji... nikomu tego nie życzę.


RE: Pomoc dla AnnaKa - Tidus - 23-01-2015 16:01

Juz od dawna watpilem w Twoje zarobki. Pod większością Twoich poradników pisales, ze zrobiłeś setki, tysiące, mega hajsy a nagle masz problem z zebraniem takiej sumy. Duza czesc z Twoich poradnikow dotyczyla (pol) automatów, gdzie te pieniadze?

Zaraz zerkne na pp czy cos mam i prześle.


RE: Pomoc dla AnnaKa - AnnaKa - 23-01-2015 16:05

@[Tidus] Pokaż gdzie pisałem że zarobiłe setki , tysiące?

Nie wiem czy wiesz ale utrzymuję się sam nie dostaję nic od Ojca którego tylko mam.
Opłacam też szkołę, samochód, wysokie podatki oraz ostatnie 2 miesiące lekarzy i leczenie.

Nie napisałem nigdzie że przestałem zarabiać to też jest istatne bo zaraz zaczniecie mi zarzucać że wszystko co zrobiłem dla forum robiłem sobie dla zabawy.

Tak zarabiam cały czas dziś chociażby zarobiłem na automacie 80 zł + 20$ CPA
Jednak NIE STARCZY to by odłożyć. Ponieważ tych pieniędzy już i tak praktycznie nie mam.


~~~~~~~
Zgłaszam temat do zamknięcia, jak widać na forum nie dziwię się że nikt nie chce nigdy prosić o pomoc lub robi to bardzo delikatnie.
Ale dobrze poradzę sobie sam.
Każdy kto pomógł, bardzo mu dziękuję!
Jeśli ktoś chce mogę zwrócić te pieniądze które mi wysłał.


RE: Pomoc dla AnnaKa - steels - 23-01-2015 16:25

Skoro piszesz i wrzucasz tyle rzeczy do Strefy to dlaczego tego nie sprzedajesz?

Wystawisz poradnik za 10 zł i kupi ci go kilkadziesiąt osób, i w ten sposób uzbierałbyś spokojnie kase


RE: Pomoc dla AnnaKa - xBlackxK - 23-01-2015 16:26

Nie chce wprowadzać niepotrzebnego dyskomfortu, jednak denerwują mnie osoby które czepiają się o to że napisał poradniki a teraz nie zarabia. Ma chłopak trudną sytuację a niektóre potrafią zwalić z nóg i trudno się podnieść po nich, sam się utrzymuję, sam musi sobie kupić jedzenie, sam opłacić resztę. Nie rozumiem zawiści ludzi, co niedziele chodzą do kościoła dają na tace a jeśli trzeba wspomóc chłopaka to ich zawiść sięga zenitu co wam to da że pociśniecie w temacie? Czujecie się lepsi, czujecie się wywyższeni bo wy macie a on nie? Powiem jedno życzę wam żeby wasze życie jeśli już jest do dupy było jeszcze bardziej do dupy marne dzieciaczki.


RE: Pomoc dla AnnaKa - AnnaKa - 23-01-2015 16:30

@steels Jak kiedyś mówiłem nigdy nie sprzedam niczego na forum. Bo po to jestem by pomagać.

@xBlackxK Dziękuję że Ty to rozumiesz, ale nie powinienem tego komentować. Niektórzy jak pisałeś nie potrafią tego zrozumieć.

Mimo wszystko uważam że temat już rozwiązany, kto chciał i potrafił to pomógł za co będę do końca życia wdzięczny! Heart