Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MoneyRobot Sumbitter SEO Software LifeTime na 2 komputery - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: MoneyRobot Sumbitter SEO Software LifeTime na 2 komputery (/Temat-MoneyRobot-Sumbitter-SEO-Software-LifeTime-na-2-komputery-106887)



MoneyRobot Sumbitter SEO Software LifeTime na 2 komputery - waldekiepski - 22-01-2015 20:47

1.Nazwa przedmiotu : Money Robot Submitter SEO Software - Licencja LifeTime na 2 komputery)
2.Opis przedmiotu : Program do SEO, piramidy linków, kreator artykułów, monitor linków, wysokiej jakości lista. Program bardzo dobry do pozycjonowania stron internetowych, sprawdza się świetnie, szybka konfiguracja, dobrej jakości linki, blogi web2.0, w razie pytań zapraszam na PW.
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 400$ (cena na oficjalnej stronie: 497 $, oszczędzasz około 350 zł kupując tutaj)
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal

Witam serdecznie. Sprzedaję świetny program, dzięki któremu będziesz mógł pomóc swojej stronie wyskoczyć wyżej w wynikach wyszukiwania. Więcej na temat programu i jego superlatyw można przeczytać na forum, w internecie lub napisać do mnie na pw.
Jednak zapewne głównym pytaniem czytających ten temat jest "dlaczego sprzedajesz?". Programu używałem przez spory czas i dobrze mi służył, jednak będę próbował swoich sił w innych metodach zarobku, które to wymagają sporej inwestycji i dlatego rezygnuję z obecnego modelu, a co za tym idzie wszelki SEO stuff stanie się zbędny, a pieniążki będę mógł przeznaczyć na owe inwestycje (w zasadzie te pieniążki są do tego niezbędne). Jeśli macie pytania zapraszam na PW lub tutaj.
Pozdrawiam Smile


RE: MoneyRobot Sumbitter SEO Software LifeTime na 2 komputery - waldekiepski - 27-01-2015 10:07

Zapraszam, w zestawie oczywiście pomoc w ogarnięciu softu Wink


RE: MoneyRobot Sumbitter SEO Software LifeTime na 2 komputery - waldekiepski - 17-02-2015 16:18

Nowa cena! 400$! Oszczędzacie około 350zł kupując ode mnie, rozmawiałem też z twórcą softu i po zakupie dostaniecie możliwość zmiany licencji jak i maila. Zapraszam!


RE: MoneyRobot Sumbitter SEO Software LifeTime na 2 komputery - waldekiepski - 23-02-2015 23:23

Do programu doszła nowa opcja - autoindexowanie utworzonych backlinków, niedawno też wprowadzono wewnętrzne proxy, także jedynie potrzebujemy VPS(lub na swoim kompie) i rozwiązywania captchy (a i to jedynie przez pewien czas, bo doszła również opcja dodawania bl na utworzonych już kontach, a więc jeśli stworzymy już sporo zaplecze i będziemy dodawać do niego to i captchy nie będziemy potrzebować). Zapraszam!


MoneyRobot Sumbitter SEO Software LifeTime na 2 komputery - surfer0700 - 03-04-2015 11:45

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.