Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki program partnerski ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jaki program partnerski ? (/Temat-Jaki-program-partnerski-106879)



Jaki program partnerski ? - bakens - 22-01-2015 18:50

Witam , jaki możecie mi zaproponować program partnerski dla forum o tematyce "Celebs" ???

Głównymi odbiorcami mojego forum są raczej osoby z zagranicy (Anglia,Niemcy,USA) , czy istnieją programy partnerskie z taką tematyką?

Dzięki...


RE: Jaki program partnerski ? - Druga Wypłata - 26-02-2015 11:29

Oczywiście, że istnieją, są to np: AIOP http://allinoneprofits.com/ albo choćby 7minuteworkout.com. Ten drugi jest także po Polsku. Jeśli potrzebujesz dokładniejszego objaśnienia, to zapraszam na PW Wink


RE: Jaki program partnerski ? - ZarabiamZawsze - 26-02-2015 16:35

Nie wiem jaki program partnerski, ale mogę pomóc zarobić na różnych bardzo duże pieniądzeSmile pw


RE: Jaki program partnerski ? - cezar78 - 30-03-2015 18:47

Jeśli masz forum o celebrytach to pewnie dużo fotek jest postowanych wiec imagetwist.com jest idealny. Za Niemcy np. płacą 1,2$ za 1000 wyświetleń za USA 6$ za 1000 wyswietleń. Wprowadź zasadę na forum że obrazki można postować tylko przez imagetwist (nie ma tam denerwujących reklam jak w adfly). Przypnij watek z ta zasada na każdym subforum. Umieść oczywiście w tym wątku link rejestracji ze swoim refem - najlepiej go zamaskuj przez redirect. Teraz wszyscy userzy beda twoimi poleconymi. Beda postowac nie tylko u ciebie ale pewnie tez na innych forach bo hosting jest naprawdę dobry i twoje zyski zaczną rosnąć szybko