Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić na na 14 lutym - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić na na 14 lutym (/Temat-Jak-zarobic-na-na-14-lutym-106875)

Strony: 1 2


RE: Jak zarobić na walentynkach ? - Krakersik - 23-01-2015 14:19

A co za deb*le płacą za subskrypcje sms? No właśnie Tongue


RE: Jak zarobić na walentynkach ? - Reszka - 23-01-2015 15:06

@[szeldo] Zarabiałem tak i sprzedawałem może z 2k zarobiłem ale to nie dla mnie.
Już dokładniej nie mogę opisać i nie wiem co ci tu jeszcze dopisać Smile
Oprawa to tylko dodatek, możesz stworzyć sam kartkę, kupić ją lub wymyślić inny sposób, zrobić bukiet, malowanke no coś innego oryginalnego i zaproponować do tekstu kupującemu. Wszystko zależy od twojej kreatywności i umiejętności rozmowy.
Wystaw na próbę za 1 czy 2zł zobaczysz ilu chętnych będziesz miał Smile


RE: Jak zarobić na walentynkach ? - Miko93PL - 27-01-2015 00:50

Pomysł dobry postaram się zaczerpnąć nieco z rad ale dalej nie dowierzam, że ludzie wysyłają te smsy facepalm


RE: Jak zarobić na walentynkach ? - Reszka - 27-01-2015 01:33

(27-01-2015 00:50)Miko93PL napisał(a):  Pomysł dobry postaram się zaczerpnąć nieco z rad ale dalej nie dowierzam, że ludzie wysyłają te smsy facepalm
Tutaj nie ma żadnych smsów choć możesz zaproponować taką formę płatności.


RE: Jak zarobić na walentynkach ? - rekki - 07-02-2015 16:53

W sumie bez pośrednio nie skorzystam z Twojego poradnika, ale podsunąłeś mi pomysł, który spróbuję wykorzystać pod sub SMS, dzięki ;p