Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nietypowy serwis dla ludzi pracujących przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nietypowy serwis dla ludzi pracujących przez internet (/Temat-Nietypowy-serwis-dla-ludzi-pracujacych-przez-internet-106845)

Strony: 1 2


Nietypowy serwis dla ludzi pracujących przez internet - pawelszwajkowski - 22-01-2015 14:56

Witaj,
W najbliższym czasie uruchamiam serwis, w którym będę publikował filmy instruktażowe związane z budowaniem biznesu w internecie.
Zamierzam poruszać następujące tematy:
1. Budowa bloga
2. Tworzenie serwisów abonamentowych
3. Prowadzenie prezentacji internetowych
4. Wtyczki do wordpressa
5. Reklama
6. Automatyzacja pracy

W związku z tym, że chciałbym przygotować i prowadzić ten serwis na wysokim poziomie, proszę abyś wskazał tematy dodatkowe. W ten sposób będę mógł precyzyjnie dopasować treść do Twoich potrzeb.
Wypełnij proszę krótką ankietę, aby mi pomóc i otrzymać darmowy dostęp do tego serwisu:

Przejdź do ankiety: http://goo.gl/forms/N4Y6EkWZwO

Dla 3 osób, które najbardziej szczegółowo wypełnią ankietę przygotowałem nagrodę.
Za odpowiedziami czekam do 27 stycznia 2015r.
Pozdrawiam
Paweł Szwajkowski


RE: Nietypowy serwis dla ludzi pracujących przez internet - Liwaaa - 22-01-2015 15:54

Witaj ! Bardzo dobry pomysł na serwis, użytkownicy na pewno docenią Twój wkład i fakt, że dzielisz się wiedzą. Życzę owocnej pracy, ankieta wypełniona Smile


RE: Nietypowy serwis dla ludzi pracujących przez internet - Devil877 - 25-01-2015 00:16

Witaj , ankieta wypełniona Smile czekam na start serwisu , tematy które zamierzasz tam poruszać na pewno się przydadzą wielu użytkownikom Smile


RE: Nietypowy serwis dla ludzi pracujących przez internet - rachman - 26-01-2015 00:55

Ankieta wypełniona. Jeśli masz doświadczenie w tej tematyce to może być ciekawy projekt, czekam na start Smile


RE: Nietypowy serwis dla ludzi pracujących przez internet - darthrivius - 17-02-2015 16:45

powodzenia, boy ci wypalilo!


RE: Nietypowy serwis dla ludzi pracujących przez internet - Weeder - 17-02-2015 17:50

Ciekawy pomysł, zgromadzić wszystko w uporządkowany sposób podobnie jak na forum to pomysł dobry tylko dziwi mnie, że większość użytkowników zamiast wejść i poczytać liczy na gotowe odp i jeszcze mają za złe innym jeśli ci podpowiedzą im, aby przewertowali forum, także kto wie może ten sam zbiór wiadomości w postaci strony zachęci wiele osób. Osobiście zajrzę Big Grin powodzenia Smile


RE: Nietypowy serwis dla ludzi pracujących przez internet - grzesiek1990 - 19-02-2015 19:06

Czyli kanał na youtube z filmikami o zarabianiu?


RE: Nietypowy serwis dla ludzi pracujących przez internet - tejdi - 30-03-2015 15:15

Ankieta wypełniona!
Video pewnie za subskrypcje huh?


RE: Nietypowy serwis dla ludzi pracujących przez internet - nurgiel - 30-03-2015 19:10

Już wypełniłem, ale dałem sobie spokój gdy zobaczyłem "Zostaw swój email, aby mógł Cię poinformować o starcie serwisu. *".
Głupszego powodu do zbierania adresów email nie widziałem.


RE: Nietypowy serwis dla ludzi pracujących przez internet - Exodisss - 30-03-2015 21:31

(30-03-2015 19:10)nurgiel napisał(a):  Już wypełniłem, ale dałem sobie spokój gdy zobaczyłem "Zostaw swój email, aby mógł Cię poinformować o starcie serwisu. *".
Głupszego powodu do zbierania adresów email nie widziałem.

Chyba tylko email jest obowiązkowy Big Grin