Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[HIT] Skrypt udostępniający i nie tylko FB! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [HIT] Skrypt udostępniający i nie tylko FB! (/Temat-HIT-Skrypt-udostepniajacy-i-nie-tylko-FB-106842)

Strony: 1 2


[HIT] Skrypt udostępniający i nie tylko FB! - Liromir - 22-01-2015 14:33

[Obrazek: 1FXuuqP.jpg]

zarobiłem do tej pory na tym:

[Obrazek: 2QE4exC.png]


zostało sztuk: 10/10


Sprzedam kompletny skrypt z instrukcją edycji - połapie się każdy, jeżeli nie -zapewniam pomoc aż do momentu działania.

Wymagania: Hosting, aplikacja sprzed 1 maja.

Działanie:
[Obrazek: Facebook_button.jpg]

po kliknięciu 'przejdź dalej' ofiara zapytana jest o logowanie po przez aplikację na facebooku, po akceptacji przenosi ją na stronę jaką chcemy i AUTOMATYCZNIE, dodaje:

- zdjęcie wraz z opisem na Facebooku (zdjęcie wisi wyżej na tablicy znajomych niż status/udostępnienie)

- status

- udostępnia stronę

[Obrazek: 6UHuVwT.png]

Wszystko możemy dostosować, pracuję jeszcze nad zaproszeniem 50 znajomych, gdy skończę dam tutaj znać, a wszyscy którzy zakupili skrypt wcześniej dostaną aktualizację za darmo!



4.Kontakt : gg: 7482485 / temat / pw
5.Cena : 150PLN
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal (zaufani) przelew reszta.



RE: [HIT] Skrypt udostępniający i nie tylko FB! - AnnaKa - 23-01-2015 02:05

Witajcie,

Mogę powiedzieć co nieco o tym skrypcie ponieważ rozmawiałem z Liromir'em na temat tego i przyznam szczerze takiego super rozwiązania jeszcze nie widziałem, podesłał mi stronę wraz z tym skryptem, strona działa bez zarzutów, nie zawiesza się, nic nie trzeba kilka razy klikać, zamykać a co najważniejsze za każdym razem działa, w przeciwieństwie do większości skryptów które są związane z viralami na facebooku!

Ponadto mając aplikację facebook zarabiamy kilkukrotnie!
Zbierając ludzi (tokeny) mamy możliwość udostępniania informacji na ich tablicach co oznacz znakomity zarobek na subskrypcjach!

Gdybym miał pieniążki to chętnie bym kupił, polecam !


RE: [HIT] Skrypt udostępniający i nie tylko FB! - bizness - 23-01-2015 02:11

zakupie to pisz na priv


RE: [HIT] Skrypt udostępniający i nie tylko FB! - steels - 23-01-2015 11:55

Ten skrypt jest bezsensowny moim zdaniem

Cytat:po kliknięciu 'przejdź dalej' ofiara zapytana jest o logowanie po przez aplikację na facebooku, po akceptacji przenosi ją na stronę jaką chcemy i AUTOMATYCZNIE, dodaje:


Opcje fajne ale ogromny minus że zrobiłeś je jako "autopost"

Apki które mają włączony autopost szybko padają, więc na dłuższa metę jest to trochę bezsensowne chyba że ma ktoś pełno aplikacji wolnych.

Gdybyś zrobił taką opcję nie w "autopost" tylko z poziomu udostepniania normalnego mając token do konta to sam bym to kupił od ciebie. W autopost jest za duże ryzyko zbanowania aplikacji i sam dobrze o tym doskonale wiesz bo sam pisałeś o tym w strefie ze takie apki które mają tą opcję włączoną szybko padają.


RE: [HIT] Skrypt udostępniający i nie tylko FB! - Driveskull - 23-01-2015 12:24

bez aplikacji sprzed maja jest bezużyteczny, czemu tego nie napisałeś ?


RE: [HIT] Skrypt udostępniający i nie tylko FB! - notentego - 23-01-2015 12:29

"Wymagania: Hosting, aplikacja sprzed 1 maja." O co Ci drive chodzi?


RE: [HIT] Skrypt udostępniający i nie tylko FB! - AnnaKa - 23-01-2015 13:19

@[Driveskull]

Cytat:Ponadto mając aplikację facebook zarabiamy kilkukrotnie!
Zbierając ludzi (tokeny) mamy możliwość udostępniania informacji na ich tablicach co oznacz znakomity zarobek na subskrypcjach!



RE: [HIT] Skrypt udostępniający i nie tylko FB! - Driveskull - 23-01-2015 13:33

(23-01-2015 13:19)AnnaKa napisał(a):  @[Driveskull]

Cytat:Ponadto mając aplikację facebook zarabiamy kilkukrotnie!
Zbierając ludzi (tokeny) mamy możliwość udostępniania informacji na ich tablicach co oznacz znakomity zarobek na subskrypcjach!
On sprzedaje viral bez apki sprzed maja to nie działa więc oco chodzi ?za postawienei virala bierze 150 zł 175 min musisz jeszcze wydać na apke.


RE: [HIT] Skrypt udostępniający i nie tylko FB! - AnnaKa - 23-01-2015 13:42

Przecież taki skrypt spokojnie może być tyle wart, ludzie chcieli po 300 zł za same skrypty jak one wchodziły także nie rozumiem Twojego 'ale'.

Jeszcze Cię sprostuję, apkę FB można wyłapać za 120-150 zł a nie 175 zł także nie zawyżaj.

Ja napisałem co myślę i o tym jaki ma skrypt potencjał, jeśli ktoś myśli poważnie o subskrypcjach to ten skrypt jest jak znalazł.
Jak widać Liromir zarobił bardzo duże pieniądze na tym skrypcie i nie oszukujmy się cena w porównaniu do zarobków to pikuś.


RE: [HIT] Skrypt udostępniający i nie tylko FB! - explrlz - 23-01-2015 18:02

Przepraszam ale czym różni się ten skrypt od tego którego można za darmo pobrać na forum http://zarabiam.com/Temat-New-Facebook-viral-script-97129?highlight=viral ?