Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
10 kroków do celu - Wersja do druku

+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 10 kroków do celu (/Temat-10-krokow-do-celu-106839)

RE: 10 kroków do celu - Kacpersky12 - 22-01-2015 16:59

No stary... życzę tylko powodzenia Wink Jestem ciekaw czy znajdzie się ta jedna z 200 prób, która przyniesie ci taki zysk Wink

RE: 10 kroków do celu - kwenk21 - 22-01-2015 17:12

Mam nadzieję, że nie wymięknę gdy przyjdzie już 7-8 wygranych z rzędu Smile

RE: 10 kroków do celu - kwenk21 - 22-01-2015 19:38

(22-01-2015 13:40)kwenk21 napisał(a):  Tak jak wspominałem zakładam wątek, mam 200 prób na zrealizowanie celu jakim jest trafienie 10 pod rząd typów z kursem 2.0, zaczynamy:

Kurs: 2.0

Już pierwszy typ pokazał, że to nie jest łatwy orzech do zgryzienia, ale już wyciągam pierwsze wnioski. Przede wszystkim jeden z najniższych value, zagrałem jak jeden z najważniejszych dzisiejszych typów względem postawionego celu, na siłę szukanie kursu równego 2.0 co w cale nie jest konieczne, bo o 0.10 różnicy wzwyż to i tak plus dla mnie, także dziś taką lekcję z tego wyciągnę.

RE: 10 kroków do celu - Kacpersky12 - 22-01-2015 21:23

A nie lepiej stworzyć sobie strategię? Bądź co bądź, ale 10 takich kroków to mimo pozorów bardzo trudne zadanie, nawet przy 200 próbach. Nikt Cię nie zmusza do osiągnięcia 10 000 zł z 10 zł. W połowie drogi mógłbyś dla "bezpieczeństwa" podzielić kwotę i kontynuować swój zarobek. Gdy mecz nie wejdzie zostanie Ci trochę gotówki a powrót do gry.

No chyba, że zależy Ci na własnej satysfakcji i udowodnieniu wszystkim, że sprostałeś zadaniu Smile

RE: 10 kroków do celu - kwenk21 - 22-01-2015 21:59

Strategia jest, po prostu jest bardzo prosta i nieskomplikowana. Tak jestem ambitną osobą, traktuje ten wątek bardzo emocjonalnie.

RE: 10 kroków do celu - kwenk21 - 23-01-2015 16:52

2 próba:

Typ: Vienna Timberwolves +4

Kurs: 2.02

nie będę komentował 2 raz tego meczu, 2 kwarta beznadzieja, osobistych mnóstwo zmarnowanych, 2 razy prowadzili w samych końcówkach by przegrać mecz, za chwilę próba nr. 3

RE: 10 kroków do celu - kwenk21 - 23-01-2015 22:55

Próba nr 3

Typ: Piła

Kurs: 2.37

Tutaj nieobliczalność kobiet dało się we znaki, typ był przed meczem do zamknięcia z zyskiem, jedynie 3 set w miarę wyrównany.

RE: 10 kroków do celu - Maersk - 24-01-2015 12:33

Kurs na Pile spadł juz o ponad złotówkę, aktualnie jest 1.50, wiec dobre info i wydaje się że wbije.