Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Akcja Charytatywna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Akcja Charytatywna (/Temat-Akcja-Charytatywna-106808)



Akcja Charytatywna - djram - 21-01-2015 21:30

Witam bardzo serdecznie, szukam ludzi o dobrym sercu. Opisze sprawe odrazu nie zajmując waszego czasu

NIE PROSZE O PRZELANIE PIENIĘDZY , PROSZE LUDZI DOBREGO SERCA O UDOSTĘPNIENIE NA SWOJEJ TABLICY FANPAGU GRUPIE
https://www.facebook.com/Pelon.Oliwier25799/

17 Listopada 2014 urodzilem sie. Mam na imie Oliwier i jestem inny niż wszystkie dzieci.
Na protezy potrzebuje 1 200 000 zł
Wyróżnia mnie moja choroba. Rozpoznano u mnie zespół taśm owodniowych, który pozbawił mnie obu podudzi, prawej dłoni( oprócz jednego paluszka) i prawie całej lewej rączki. Mimo kilku braków cieszę się że żyję i nie zamierzam się poddać! Czeka mnie wiele pracy, rehabilitacji oraz spotkań z lekarzami. Proszę o pomoc osób chętnych aby rozwijać się równo z innymi dziećmi. Chętnie przyjmę pomoc w każdej formie. Pelon Oliwier Jest Podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa nr:
61 1060 0076 0000 3310 0018 2660
Z dopiskiem : 25799 Pelon Oliwier- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Niestety rodzice Oliwiera nie mają za dużo czasu na prowadzenie fanpage ponieważ całe dnie spędzają u lekarzy


RE: Akcja Charytatywna - PremAccHack - 21-01-2015 21:36

Nie rozumie dlaczego to umieaciles w zamknietej strefie do ktorej ma dostep xxx czlonkow. Zamiast na ogolnym.


RE: Akcja Charytatywna - djram - 21-01-2015 21:38

Bo myślę że w strefie jest więcej poważnych ludzi chociaż ogół ludzi jest mniejszy , niż na otwartym


RE: Akcja Charytatywna - sirgonzalo7 - 21-01-2015 22:06

Przelew poszedł dla dzieciaka bardziej sie przyda niz dla mnie. Pozdrawiam i liczę ze zostanie zebrana cała kwota!


RE: Akcja Charytatywna - .::Nicko::. - 21-01-2015 22:12

Lepiej byłoby stworzyć temat ogólny dla całego forum, a nie tylko strefy. Im więcej osób to zobaczy tym większą będzie pomoc.


RE: Akcja Charytatywna - djram - 21-01-2015 22:25

sirgonzalo7 Dziekuje! No więc jeśli przeczyta to jakiś MOD to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu na otwartym