Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co robie źle? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co robie źle? (/Temat-Co-robie-zle-106806)



Co robie źle? - kusas - 21-01-2015 21:16

Witam, zacząłem ostatnio zabawę z PPI, znalazłem ciekawe nisze, pobrałem sobie film z YT, dałem dobrą nazwę, extra tagi itp itd. Jednak od 2 dni wyświetlenia nie rosną więc zysk tak samo :/ Nie wiem co mam zrobić, chciałem zarobić a tu lipa Sad Macie może jakieś rady, jeżeli tak to czy możecie się nimi podzielić. No chyba że może coś innego, ale nie sądzę by coś innego było tak opłacalne jak to. Subami nie chce się bawić bo próbowałem i też nie wyszło.


RE: Co robie źle? - PaulRcootiC - 21-01-2015 21:35

Jeden film ? Smile
Jak juz to masowy upload ja np.wrzucam jednorazowo po 30-40filmow Wink tez nie dawno zaczalem 27.12.14 wrzucilem pierwszy film i do tej pory zarobilem 3,58$ wiem malo ale zawsze cos Wink Jakby co pisz PW Smile


RE: Co robie źle? - kusas - 21-01-2015 21:37

Ja wrzuciłem 3 filmy ale ciągle mają brak wyświetleń więc chyba zarabianie przez internet nie dla mnie Sad


RE: Co robie źle? - Adriano42 - 21-01-2015 21:41

Wg. mnie to nie ilość a jakość decydujeSmile 3 filmy dobrze wykonane będą miały większe profity niż 40 zrobionych "na odwal". Możesz pisać komentarze pod filmami z tą samą tematyką, na FB w grupach o tej tematyce. Wybij film na TOPke nabij mu wyswietlen i like trochę, powinno pomóc.


RE: Co robie źle? - kusas - 21-01-2015 21:43

A jak wyświetlenia nabijać?


RE: Co robie źle? - Eliteman - 22-01-2015 02:16

addmefast, jeżeli nie masz czasu na klikanie i nabijanie tam punktów a masz parę zł na inwestycję to mogę pomódz i wypromować za drobną opłatą filmiki nabijając wyświetlenia i łapki w górę Smile


RE: Co robie źle? - entreri1pl - 22-01-2015 07:59

Ja osobiście z swojego doświadczenia wiem ze spam pod innymi filmami czy spam na fejsie jest mało efektywny a jeśli nawet to i tak jest to zarobek jednorazowy bo zaraz komentarz przepadnie gdzieś w masie innych lub zostanie usunięty przez właściciela filmu/grupy/fanpage (o ile w ogole komentarz ujrzy światło dzienne- wiele osób posiada ustawione dodawanie komentarzy za zatwierdzeniem).
Samo Wrzucenie filmu na Youtube nie pomoże że chyba wrzucasz jakąś bardzo mało popularna nisze i w sieci jest mało filmów i są słabo wypromowane.

Jeśli chcesz napisz do mnie podpowiem Ci jak dobrze wypromować film na Youtube.


RE: Co robie źle? - Admin - 22-01-2015 11:17

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Co robie źle? - Admin - 22-01-2015 11:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.