Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem blokada facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem blokada facebook (/Temat-Problem-blokada-facebook-106803)

Strony: 1 2


Problem blokada facebook - dirtr - 21-01-2015 20:49

Witam mam taki problem miałem konto założone na fikcyjne dane Michał Dombrowski czy tam Dąbrowski nie pamiętam. Konto posiadało 1400+/- znajomych i około 5000 obserwujących więc postanowiłem dokonać migracji konta w fanpage. No i tutaj jest problem bo musiałem zmienić swoje dane pod fanpage erotyczny... Więc zmieniłem i nawet nie zdążyłem zakładać fanpage aż tu nagle mnie wylogowało... Loguje się i nagle weryfikacja zdjęciowa, klikałem byle jak no i później pytanie czy konto jest prawdziwe bla bla bla wyślij dokument tożsamości, a jest to logiczne że nie posiadam takowego na takie dane xD I teraz co zaloguje to mam weryfikacje zdjęciową + dowód tożsamości. Czy da się coś z tym zrobić czy konto po prostu przepadło?


RE: Problem blokada facebook - Damkofr - 21-01-2015 21:06

Często jak zamieniasz konto na FP tak się dzieje ;/
Niestety ostatnio FB goli równo z kont fejkowych, niestety takiego konta już raczej nie odzyskasz chyba że ktoś wymyśli cudowny sposób.


RE: Problem blokada facebook - MilanFan - 21-01-2015 21:13

Sam mam kilka takich kont, które przydałoby się jakoś odzyskać. Jerk


RE: Problem blokada facebook - joefdgod - 21-01-2015 21:42

tu masz sposób klik


RE: Problem blokada facebook - dirtr - 21-01-2015 21:49

joefdgod gdyby chodziło tylko o weryfikacje zdjęciową to bym sobie z tym jakoś poradził mam sposoby, ale tu chodzi też o przesłanie dowodu osobistego ;/


RE: Problem blokada facebook - joefdgod - 21-01-2015 21:53

dasz zernąć? może by mi się udało odblokować ale głowy nie daję


RE: Problem blokada facebook - Kickster - 21-01-2015 21:58

trzymaj dane i napisz za miesiac, moze fejsowi sie odwidzi, nieraz pewnym mykem mozna to obejsc. Na 10 kont z dowodem trzy udalo sie odzyskac od kiedy robie weryfikacje xd


RE: Problem blokada facebook - dirtr - 31-01-2015 11:38

Konto odblokowane do zamknięcia Smile


RE: Problem blokada facebook - Reszka - 31-01-2015 17:56

(31-01-2015 11:38)dirtr napisał(a):  Konto odblokowane do zamknięcia Smile
To może napisz jak ominąłeś weryfikację dowodem ? Lol


RE: Problem blokada facebook - dirtr - 02-02-2015 06:55

To zasługa użytkownika rekki
http://zarabiam.com/User-rekki-55426

Pisać do niego za niewielką opłatą odblokował mi konto Smile Temat do zamknięcia