Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube - pytanie o kraj oglądających - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube - pytanie o kraj oglądających (/Temat-Youtube-pytanie-o-kraj-ogladajacych-106801)



Youtube - pytanie o kraj oglądających - mucios - 21-01-2015 20:07

Mam pytanie odnośnie osób wchodzących w mój film na YT. Od pewnego czasu po wrzuceniu filmu na YT 80% moich odwiedzających to użytkownicy z UK oraz USA. Wcześniej (działając na innym filmiku i innym opisie) kraje osób wchodzących w mój film były dużo bardziej zróżnicowane. Próbowałem już ustawiać kraj nagrania filmu na Hiszpanie/Holandię lecz niestety dalej to samo.
Czy jest jeszcze jakiś czynnik wpływający na to czy to zupełny przypadek że tak to się kształtuje?
Z góry dzięki za odpowiedź


RE: Youtube - pytanie o kraj oglądających - Qwik - 21-01-2015 20:11

Słowa kluczowe które wyszukują Amerykanie i Anglicy czyli taka nisza.Ja tam bym się cieszył z takich odwiedzin.


RE: Youtube - pytanie o kraj oglądających - mucios - 21-01-2015 20:29

Właśnie zarabiam na PPA, więc tak sobie bo pobrania wpadają po 0,6$ (wiem nie jest źle). Jak się utrzyma taki stan rzeczy to chyba przejdę na PPI, bo tam stawkę uświadczę po 1,5$ za Amerykanina Smile