Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec z autofilem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Koniec z autofilem? (/Temat-Koniec-z-autofilem-10678)

Strony: 1 2 3


Koniec z autofilem? - bartaZ - 21-07-2010 22:13

Lockerz podało regulamin drugiego restocku dla Shopowiczów w którym możemy przeczytać:
Cytat:4. Your browser's autofill is NOT allowed (including Roboform) and will not work as we introduce new anti-botting measures.

Czyżby to oznaczało koniec dla naszych autofill-i? I czy mimo tego użyjecie pomocnych wtyczek przy uzupełnieniu? Zapraszam do dyskusji.


RE: Koniec z autofilem? - rosa1822 - 21-07-2010 22:16

oby nie bo pisząc ręcznie napewno nic nie wygram Sad


RE: Koniec z autofilem? - kreatywny - 21-07-2010 22:17

na początek trzeba zaznaczyć że podali to na shop-owy restock, a więc w generalnym jeszcze nic nie wiadomo
lecz jeśli się okaże że go zabronią to polscy maniacy z pewnością coś wykombinują Wink
w najgorszym wypadku notatnik i Ctr+C Ctr+V ;D


RE: Koniec z autofilem? - Kicha - 21-07-2010 22:24

Ale obawiam sie przed "anti-botting measures."
Tu mogą cos zrobic chociaz wątpie aby przestawili kolejnosc uzupelniania Big Grin
BTW. Na sklepowym sie okaze...


RE: Koniec z autofilem? - Magnus - 22-07-2010 01:06

(21-07-2010 22:16)rosa1822 napisał(a):  oby nie bo pisząc ręcznie napewno nic nie wygram Sad

Są jeszcze hotkey'e nie jest tak strasznie źle ;p no ale przyznam jak Autofillu zabronią używać no to już to inaczej będzie wyglądać. Big Grin


RE: Koniec z autofilem? - BartuS - 22-07-2010 07:37

No i może dobrze zrobili... Teraz nagrody by stały po 1-2 min.


RE: Koniec z autofilem? - Dominator - 22-07-2010 08:31

Bartuś - opróżnij skrzynkę na LFE, bo nie można pisać.
Co do autofill'a - piszę własnego i ten temat mnie poruszył trochę.


RE: Koniec z autofilem? - top-michal - 22-07-2010 08:51

a w jaki sposób mogą udowodnić, że ktoś używa autofila? Równie dobrze można go użyć i odczekać kilka-kilkanaście sekund i wtedy zamówić.


RE: Koniec z autofilem? - Leopard - 22-07-2010 08:52

No i bardzo dobrze, że Autofill jest niedozwolony. Kiedyś połowa ludzi (nawet więcej) nie miało autofill'a i bardzo łatwo było coś wygrać. Ja wpisująć wszystko ręcznie w styczniu (oprócz kraju i telefonu) wygrałem iPod'a i to była radość ;].


RE: Koniec z autofilem? - Burned - 22-07-2010 12:07

Prawdopodobnie na następnych też będzie zabroniony, ale jeśli autofill nie będzie działał, zawsze można użyc hotkeyów ( http://zarabiam.com/showthread.php?tid=3548 ). Dłużej trwa niż autofill, ale o wiele krócej niż wpisywanie ręcznie. Ja zawsze mam hotkeye, na wszelki wypadek jakby autofill nie zadziałał.