Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koja - Zaczynam przygodę z PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Koja - Zaczynam przygodę z PPA (/Temat-Koja-Zaczynam-przygode-z-PPA-106745)

Strony: 1 2


Koja - Zaczynam przygodę z PPA - Koja - 21-01-2015 00:17

Witam !
PPA zainteresowałem się juz pół roku temu, założyłem wtedy bloga, napisałem kilka postów (z 3/4) i szybko się poddałem. Po kilku miesiącach dodałem kolejne 5 postów i nagrałem pare filmików na YouTube. Przez kilka dni nic nie wpadało, więc znów się poddałem, aż do teraz Smile. W Styczniu wszedłem na konto, a tam czeka na mnie ponad 20$, zmotywowało mnie to i od dzisiaj biorę się ostro do pracy Big Grin
W międzyczasie będę zarabiał na subach i reflinkach do gier, ale to tak przy boku, głównym projektem będzie blog z PPA.

Dzień 1
[Obrazek: LuY9swR.jpg]
Od kilku dni tworzę nowe, ciekawe funkcje na blogu, które mam nadzieje przyniosą spore zyski Idea



RE: Koja - Zaczynam przygodę z PPA - mucios - 21-01-2015 00:47

Powodzenia Smile Również wróciłem do PPA (działając z blogiem) i efekty widać w mojej sygnaturce Smile Zaczynałem od zera.


RE: Koja - Zaczynam przygodę z PPA - Max998 - 21-01-2015 00:50

No, no, no.. Pierwszy dzień i już pobranie i to całkiem ładne.
Powodzenia! Smile


RE: Koja - Zaczynam przygodę z PPA - Koja - 21-01-2015 01:01

(21-01-2015 00:47)mucios napisał(a):  Powodzenia Smile Również wróciłem do PPA (działając z blogiem) i efekty widać w mojej sygnaturce Smile Zaczynałem od zera.
Wiem, podglądam Twój dziennik, ładnie Ci idzie Smile


(21-01-2015 00:50)Max998 napisał(a):  No, no, no.. Pierwszy dzień i już pobranie i to całkiem ładne.

Powodzenia! Smile
Dzięki Big Grin


RE: Koja - Zaczynam przygodę z PPA - Koja - 22-01-2015 20:19

Dzień 2 i 3
[Obrazek: k8D42js.jpg]
Wczoraj złapała mnie jakaś choroba i całe dwa dni spędziłem w łóżku. Na firecashu również nie było kolorowo, przez te dwa dni nie wpadł ani jeden lead.Sad Jutro chcę w końcu dokończyć tą nową funkcje na blogu i dodać jakiś wpis/filmik na youtuba. Mam nadzieje, że jutro wpadnie chociaż jeden lead Big Grin.



RE: Koja - Zaczynam przygodę z PPA - Koja - 24-01-2015 01:14

Dzień 4
[Obrazek: oW67WYj.jpg]
Dzisiaj dodałem 1 wpis na bloga i nagrałem jeden filmik na YouTuba. Jutro postaram się dodać kolejne filmiki bo te, które wrzuciłem wcześniej zostały usunięte. Już prawie ukończyłem tą funkcje, o której pisze w każdym wpisie. Jutro wszystko dokończe i zaczne promować Big Grin. Myślałem, że dzisiaj będzie drugi dzień bez żadnego leada, ale około 22 wpadł jeden za 0.27 impreza



RE: Koja - Zaczynam przygodę z PPA - full2000 - 24-01-2015 13:22

Powodzenia. W sumie metody działania w PPA są takie same jak w PPI więc będę obserwowałSmile


RE: Koja - Zaczynam przygodę z PPA - Xeosnar - 25-01-2015 01:29

Powodzenia Smile I wytrwałości =]


RE: Koja - Zaczynam przygodę z PPA - Kuaczi - 25-01-2015 12:55

Powodzenia, też chce się zająć PPA, ale na razie się tylko przymierzam.


RE: Koja - Zaczynam przygodę z PPA - Mailowiec - 25-01-2015 21:02

Powodzenia i wysokich zarobków Jerk2