Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Napisanie 100 opinii na opineo.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] Napisanie 100 opinii na opineo.pl (/Temat-Zlece-Napisanie-100-opinii-na-opineo-pl-106721)

Strony: 1 2


[Zlecę] Napisanie 100 opinii na opineo.pl - kristix14 - 20-01-2015 18:18

Witam serdecznie, zlecę napisanie 100 opinii o dwóch sklepach internetowych w serwisie opineo.pl. Tematyka prosta, łatwa i przyjemna. Opinie muszą być poprawne gramatycznie, oraz nie krótsze niż 200 znaków ze spacjami. Płacę za 100 opinii 50 złotych. Oczywiście zlecenie dla osób ze zmiennym adresem IP, gdyż administratorzy sprawdzają, czy ktoś nie dodaje kilku opinii z jednego adresu. Proszę o kontakt PW !


RE: [Zlecę] Napisanie 100 opinii na opineo.pl - Stworkowaty - 20-01-2015 18:59

Można prosić o podanie tematów sklepów?


RE: [Zlecę] Napisanie 100 opinii na opineo.pl - kristix14 - 20-01-2015 19:09

wysłałem Pw Smile


RE: [Zlecę] Napisanie 100 opinii na opineo.pl - Darven - 20-01-2015 19:45

Ja też bym poprosił


RE: [Zlecę] Napisanie 100 opinii na opineo.pl - kristix14 - 20-01-2015 19:55

poszło PW


RE: [Zlecę] Napisanie 100 opinii na opineo.pl - Stworkowaty - 20-01-2015 20:10

Hmm.. nie wiem ile macie wspólnego, ale od Pana Mariusz nawet raczyć odpowiedzi nie mogę na temat czy już akceptowali, czy nie, czy pieniążki będą, ale widzę reklamujecie te same programy i w sumie wszystko tak samo, nie chcę odstraszać potencjalnego klienta ale czy masz powiązanie z Mariuszem?

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]


RE: [Zlecę] Napisanie 100 opinii na opineo.pl - kristix14 - 20-01-2015 20:31

A więc tak, jeśli chodzi o tego Pana, to zapewniam, że nie mam z nim żadnych powiązań. Widocznie działamy dla tego samego pracodawcy i to jedyne co nas łączy. Zlecenie wstawiłem gdyż sam nie wyrabiam się z pisaniem z powodu braku czasu i po prostu chciałem komuś zaproponować możliwość zarobienia 50 złotych. Wydaje mi się, że to dość uczciwa stawka, gdyż ogłoszenia na tej stronie opiewają na 10 groszy za post czy też temat, co dla mnie jest śmieszną stawką. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany, no to cóż, zapraszam tych chętnych Smile


RE: [Zlecę] Napisanie 100 opinii na opineo.pl - Stworkowaty - 20-01-2015 20:53

Cóż, to bardzo mi przykro, ale jeżeli Pan Mariusz nie wypłaci to piszę do opineo że opinie na temat danych sklepów są sfiksowane i trudno, posypie się biznes, ale poczekam na kogoś z administracji żeby sprawdził IP. ^^


RE: [Zlecę] Napisanie 100 opinii na opineo.pl - kristix14 - 20-01-2015 21:00

Twoja sprawa, zrobisz jak uważasz. Sam jestem copywriterem i znam ten ból, gdy ktoś nie wypłaca pieniędzy za ukończone zlecenie. Sam wykonałbym to zlecenie, ale brakuje mi trochę czasu i pomyślałem, że ktoś może skorzysta. Jeśli ktoś miałby wątpliwości, to mogę zapewnić umowę na opinię, która zapewnia wypłatę Smile


RE: [Zlecę] Napisanie 100 opinii na opineo.pl - heqwer - 24-01-2015 10:38

zainteresowana