Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Która z tych rzeczy najbardziej się opłaca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Która z tych rzeczy najbardziej się opłaca? (/Temat-Rozwiazane-Ktora-z-tych-rzeczy-najbardziej-sie-oplaca-10671)



[Rozwiązane]Która z tych rzeczy najbardziej się opłaca? - mondeo95 - 21-07-2010 18:09

Witam

Jestem nowy na lockerz i jeszcze nie uczestniczyłem w żadnym restocku więc chciałbym dowiedzieć się, na którą z nagród, które zaraz wymienię, najbardziej opłaca się "polować" (np. mało chętnych na nią, warto, ponieważ można korzystnie sprzedać Smile itp.)

interesują mnie:
-Apple ipod touch pojemność dowolna
-PSP 3000
-PS3 (tylko nie wiem jak to z podłączeniem do monitora, bo nie mam tv hd tylko dobry monitor, jeśli ktoś podłączał niech pisze) lub xbox360 (ale też nie wiem czy opłaca się, gdyż przerobiłbym aby łatwiej dostać gry ntsc, ale jak to z podłączeniem do monitora, ewentualnie z jakością i jakie by były dodatkowe wydatki. Jeżeli ktoś już ma x360 od lockerz również proszę o kontakt)
-notebook dell
-PayPal

Liczę też na ewentualne propozycje, co łatwo "upolować".

Jeżeli pomyliłem dział, proszę administratora o przeniesienie.

Pozdrawiam


RE: Która z tych rzeczy najbardziej się opłaca? - paskur - 21-07-2010 18:23

Hmmm, zamierzasz kampić całymi wieczorami na restocki?
Jeżeli tak to dopiero można się zastanawiać, ale według mnie są takie emocje że i tak wybierasz co się kliknie byle by szybko...


RE: Która z tych rzeczy najbardziej się opłaca? - mondeo95 - 21-07-2010 18:29

może nie całymi, ale i tak wieczorami siedzę na kompie więc często będe na lockerz. Co do brania co popadnie - to właśnie chciałem się poradzić które przedmioty "utrzymują" się dłużej niż inne Smile

P.S. A kiedy można spodziewać się nowego restocku? Czytałem, że poprzednie były w granicach 20-30 dzień miesiąca...


RE: Która z tych rzeczy najbardziej się opłaca? - kreatywny - 21-07-2010 19:34

Nie ma co rozmyślać i wybierać, gdy wejdziesz na restock na 90% nie będzie tej nagrody o której marzyłeś i weźmiesz tą co zostanie Wink


RE: Która z tych rzeczy najbardziej się opłaca? - Bandaid - 21-07-2010 20:33

moja zasada: najpierw wygram a późnej myśle co. Co do tematu co wyżej krocej sie trzyma. Jak wszystko jesnt nazielono to nikt ci ne bedzie zjeżdżał po spodenki


RE: Która z tych rzeczy najbardziej się opłaca? - mondeo95 - 21-07-2010 20:57

Rozumiem Wink

A jak to jest z PayPal? Czy jest jakiś problem z przelaniem PayPal-konto?


RE: Która z tych rzeczy najbardziej się opłaca? - Sony_st - 21-07-2010 21:09

Nie ma żadnego problemu z przelaniem Wink PayPal utrzymuje się w miarę długo.


[Rozwiązane]Która z tych rzeczy najbardziej się opłaca? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.