Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Witaj konkursowiczu itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Witaj konkursowiczu itd (/Temat-Witaj-konkursowiczu-itd-106703)



Witaj konkursowiczu itd - cheats - 20-01-2015 16:02

Wiele razy natknąłem się na takie cudeńka w internecie

"Witaj konkursowiczu"
"Witaj w kulkomanii"
"Na globalnym rynku gospodarczym"

Przeważnie takie stronki wyskakują kiedy naciśniemy SKIP AD.
Czy na tym naprawdę jest tak duży zysk, że do tej pory robią tego typu rzeczy?
Zarabia ktoś tak? Orientuje się na tym rynku ? Wink
Ile zainwestować itp ? Wink


RE: Witaj konkursowiczu itd - VoreCC - 20-01-2015 16:14

Cóż, konwersja pewnie na poziomie 0,25% Idea


RE: Witaj konkursowiczu itd - AnnaKa - 20-01-2015 16:17

To są oferty CPA masz je w FireCPA dokładnie entumovil LogoiZ stawka 1.68$ a to ze tam sie pojawiaja to tylko wina tego ze ktos kupuje popup'y


RE: Witaj konkursowiczu itd - cheats - 20-01-2015 16:20

No właśnie, chodzi mi o to, czy opłaca się w takich miejscach kupować tego typu rzeczy


RE: Witaj konkursowiczu itd - AnnaKa - 20-01-2015 20:37

Na moje się nie opłaca, tutaj na forum był jeden taki który próbował sprzedać taki skrypt i użyć go pod pop ads ale to była mega lipa. U mnie ani lead na ponad 3k uv także to już Twój wybór.


RE: Witaj konkursowiczu itd - cheats - 20-01-2015 21:26

To dlaczego oni cały czas tam wstawiają skoro się nie opłaca?


RE: Witaj konkursowiczu itd - daniel42na - 20-01-2015 21:38

Jeśli wstawiają to się opłaca, jednak ustawienie profitującej kampanii w takich śmieciowych reklamach to nie jest takie "hopsiup". Zanim osiągniesz pozytywny ROI wywalisz mase pieniędzy na testy które niekoniecznie skończą się sukcesem. Popadsy i adfly testowałem kilkukrotnie na najprostszych kampaniach z wkładem kilkudziesięciu $ pod USA, leady były jednak nie na tyle aby w ogóle nastąpił jakiś zwrot.
Na kampaniach PPC typu 7search udało mi się skonfigurować kilka profitujących reklam, jednak po kilku tygodniach się one wypalały. Zanim jednak zacząłem coś zarabiać, najpierw musiałem wydać kilkaset $.
Moge też polecić trafficjunky jako źródło ruchu dla ofert adult CPA, jednak kampanie musisz mieć też ustawioną bardzo sprytnie. Jeśli wrzucisz zwykły link do strony głównej serwisu z kamerkami to nigdy Ci się to nie zwróci, najlepiej kombinować z wrzucaniem banerów typu "angela20 chat live" i linkować do "profilu" angeli który po kilku sekundach wyświetla okienko z rejestracją. Są serwisy które oferują takie bajery i płacą całkiem ładnie za rejestracje Wink
Kasa do wyjęcia jest niezła, jednak bez zapasu $$$ na testy nie licz na profit.


RE: Witaj konkursowiczu itd - cheats - 20-01-2015 21:44

(20-01-2015 21:38)daniel42na napisał(a):  Jeśli wstawiają to się opłaca, jednak ustawienie profitującej kampanii w takich śmieciowych reklamach to nie jest takie "hopsiup". Zanim osiągniesz pozytywny ROI wywalisz mase pieniędzy na testy które niekoniecznie skończą się sukcesem. Popadsy i adfly testowałem kilkukrotnie na najprostszych kampaniach z wkładem kilkudziesięciu $ pod USA, leady były jednak nie na tyle aby w ogóle nastąpił jakiś zwrot.
Na kampaniach PPC typu 7search udało mi się skonfigurować kilka profitujących reklam, jednak po kilku tygodniach się one wypalały. Zanim jednak zacząłem coś zarabiać, najpierw musiałem wydać kilkaset $.
Moge też polecić trafficjunky jako źródło ruchu dla ofert adult CPA, jednak kampanie musisz mieć też ustawioną bardzo sprytnie. Jeśli wrzucisz zwykły link do strony głównej serwisu z kamerkami to nigdy Ci się to nie zwróci, najlepiej kombinować z wrzucaniem banerów typu "angela20 chat live" i linkować do "profilu" angeli który po kilku sekundach wyświetla okienko z rejestracją. Są serwisy które oferują takie bajery i płacą całkiem ładnie za rejestracje Wink
Kasa do wyjęcia jest niezła, jednak bez zapasu $$$ na testy nie licz na profit.

Dzięki właśnie takiej odpowiedzi szukałem.
Mam do zainwestowania w takie gówienka właśnie około 1000zł , ale nie wiem czy to wystarczy... hmm