Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie kraje obsługiwane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Jakie kraje obsługiwane (/Temat-Jakie-kraje-obslugiwane-106672)

Strony: 1 2


Jakie kraje obsługiwane - shiks - 20-01-2015 00:36

Jakie kraje obsługuje video plik i stream ?

jest gdzieś jakaś lista???

Bo w Algierii wyskakuje bład video Smile


RE: Jakie kraje obsługiwane - selfie - 14-02-2015 20:07

Logicznym jest że wszędzie tam gdzie będą oferty do wypełnienia w zamian za dostęp do serwisu Big Grin


RE: Jakie kraje obsługiwane - Leaders - 14-02-2015 20:23

Obsługiwane są chyba wszystkie kraje Smile Natomiast krajami pokroju Algierii etc. bym się nie przejmował nawet, bo stawki tam będą bardzo groszowe. A są kraje z leadami po kilkadziesiąt PLN.


RE: Jakie kraje obsługiwane - xShiftx - 15-02-2015 02:29

Wczoraj dostałem pobranko z UK za 2.36 zł Smile


RE: Jakie kraje obsługiwane - AnnaKa - 15-02-2015 18:58

UK za 2.36 zł to szału nie robi. Aczkolwiek są oferty typu Holandia i Francja za 30+ zł


RE: Jakie kraje obsługiwane - Leaders - 15-02-2015 19:03

Ta oferta jest darmowa i bardzo fajnie konwertuje Smile Leady za 30+ PLN oczywiście też są.


RE: Jakie kraje obsługiwane - AnnaKa - 15-02-2015 19:09

Osobiście znam jednego Pana który wyłapał ostatnio takie także mogę poręczyć słowem że nie tnie HC leadów tego typu wręcz przeciwnie ma bardzo ładnie je opłacone Smile

Co do PL stawka 6.50 najlepsza, dodam też jeszcze że z niemiec również wyłapuje się leady za tą stawkę promując te programy.


RE: Jakie kraje obsługiwane - Duxone00 - 15-02-2015 19:51

(15-02-2015 19:09)AnnaKa napisał(a):  Co do PL stawka 6.50 najlepsza, dodam też jeszcze że z niemiec również wyłapuje się leady za tą stawkę promując te programy.

w 100% popieram.

jeszcze z rana nie miałem przekonania co do tej stawki 6,5zł za leada gdzie sms zabiera ~24zł a tutaj po szesnastej miłe zaskoczenie


RE: Jakie kraje obsługiwane - AnnaKa - 15-02-2015 20:28

Przed chwilą wszedł lead z norwegi również za stawkę standard także ładnie. Nie wiem dokładnie czy oni mogą wykonać naszą ofertę czy jak ale podoba mi się że wyłapują się osoby jak w PPA-CPA


RE: Jakie kraje obsługiwane - Leaders - 15-02-2015 21:03

(15-02-2015 20:28)AnnaKa napisał(a):  Przed chwilą wszedł lead z norwegi również za stawkę standard także ładnie. Nie wiem dokładnie czy oni mogą wykonać naszą ofertę czy jak ale podoba mi się że wyłapują się osoby jak w PPA-CPA

Świat dzieli się na liderów i naśladowców... Karcz-Provider zawsze działa w swoim rytmie i według swoich pomysłów. Czasem sprawdza się to lepiej, czasem gorzej. W tym przypadku był to strzał w dziesiątkę Smile Na pewno nie ostatni. Pomysłów tyle, że czasu nam brakuje!