Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Odjęcie PTŻ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Odjęcie PTŻ (/Temat-Rozwiazane-Odjecie-PTZ-10667)



[Rozwiązane]Odjęcie PTŻ - Smerfetka - 21-07-2010 16:51

Witam

Anulowali mi nagrodę z ostatniego restocku i mam pytanie czy czy mi odejmą punkty ? Jak tak to ile ? Jak dotąd mi nie odjeli. I jak mi odejmią to kiedy ?

@Down

Masz + Smile


RE: Odjęcie PTŻ - Tech - 21-07-2010 17:14

Nie odejmą ci nic, ale też nie oddadzą tych punktów, za które zamówiłaś nagrodę.


RE: Odjęcie PTŻ - Smerfetka - 21-07-2010 17:25

Jeszcze 1 pytanie mam:

Czy mam się spodziewać anulowania nagrody na następnym restocku ?
Czy już nie powinienem się bać anulowania nagrody jeśli nie będę zapraszał nikogo, oraz nie oglądał filmiki dla USA ? Muszę coś zrobić ?


RE: Odjęcie PTŻ - Magnus - 21-07-2010 21:58

(21-07-2010 17:25)Smerfetka napisał(a):  Jeszcze 1 pytanie mam:

Czy mam się spodziewać anulowania nagrody na następnym restocku ?
Czy już nie powinienem się bać anulowania nagrody jeśli nie będę zapraszał nikogo, oraz nie oglądał filmiki dla USA ? Muszę coś zrobić ?

Jak Ci już raz anulowali nagrodę to potem już normalnie zamawiasz.


RE: Odjęcie PTŻ - tracerxD - 22-07-2010 09:44

mam taki sam problem
Magnus +Wink


[Rozwiązane]Odjęcie PTŻ - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.