Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate (/Temat-Zarabianie-na-telefonie-czesc-1-CashPirate-106664)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - shaGuar - 31-01-2015 16:07

(29-01-2015 10:24)Styler napisał(a):  Nie syfi telefonu?
Nie wiem jak u innych, ale mi telefonu nie syfi.


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - asamer - 01-02-2015 17:34

Dzięki za poradnik, ref poleciał. Mam jednak pytanie. Dlaczego nie można instalować aplikacji z TrialPay? Zamiast na GooglePlay przenosi na jakąś inną stonę, jest install, ale nic się nie dzieje, tyle punktów się marnuje.


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - shaGuar - 01-02-2015 22:25

Mało ofert jest i bardzo długo się zbiera. Na razie mam 800 coins i 0 ofert w Pirate Picks i Aarki.


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - asamer - 03-02-2015 09:49

Potwierdzam. W pierwsze dwa dni zarobiłem 1500c (łącznie z bonusem), a nastęne 2 dni ani jednej apki do zainstalowania, dzisiaj rano też nic, bieda.


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - noroslaw - 03-02-2015 15:03

Mi się udało wypłacić, kwit byl po 5 minutach, potem nazbierałem 700ptk i nic kompletnie, mogli mi zbanowac konto jesli wyczysciłem apki w sklepie google i jedna zainstalowalem jeszcze raz i zaliczyło ptk? Bo od tego momentu nie dostałem ani jednej. Jeśli chcesz dostawać więcej, to przed każdym wejsciem w apke wyczyć z ramu ją, żeby na nowo Cie połączyło i jak wejdziesz nie będzie na głownej apki to wyłacz i powtorz za chwile. Jak lezałem w łożku i nic nie robiłe to w 2h z 6-7 apek weszło, a te 2.5 dolara zarobiłem chyba w 3-4 dni


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - shaGuar - 03-02-2015 15:09

Ja na razie mam 1104 coins, zbierane w tydzień Jerk2


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - qwertybsk - 18-02-2015 00:01

niestety nie mogę ściągnąć żadnej apki na mojego lg Sad


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - freake153 - 24-02-2015 20:34

(01-02-2015 17:34)asamer napisał(a):  Dzięki za poradnik, ref poleciał. Mam jednak pytanie. Dlaczego nie można instalować aplikacji z TrialPay? Zamiast na GooglePlay przenosi na jakąś inną stonę, jest install, ale nic się nie dzieje, tyle punktów się marnuje.

dokładnie to samo aktualizowałem sklep google i nie pomogło;/ czym to jest spowodowane?


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - asamer - 24-02-2015 20:54

Niektóre apki nie są ściągane ze Google Play, tylko jako osobne pliki do zainstalowania i też dostaje się punkty, natomiast niektórych wcale nie da się ściągnąć i tutaj nie mam żadnej rady.


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - jakub11174 - 25-02-2015 12:50

A ja mam pytanie odnosnie VPN . Czy jest jakakolwiek szanse ze nie wyłapie za niego bana ?U nas zeby zebrac 2500 punktow trzeba dlugo czekac a gdy przelaczylem sie na niemiecki VPN aplikacji bylo mnostwo . Jezeli ktos wie jak go uzywac zeby nie byc zbanowanym prosze o udzielenie pomocy Smile