Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WarsawTips.pl - Darmowe Typy Bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WarsawTips.pl - Darmowe Typy Bukmacherskie (/Temat-WarsawTips-pl-Darmowe-Typy-Bukmacherskie-106641)

Strony: 1 2 3 4 5


WarsawTips.pl - Darmowe Typy Bukmacherskie - Kacpersky12 - 19-01-2015 18:45

Witam. Od dnia dzisiejszego postaram się codziennie dodawać darmowe typy bukmacherskie wachające się w kursach 1.5 - 3.0

Jeśli chcecie mieć wygodniejszy dostęp do moich typów zapraszam na moją stronkę http://WarsawTips.pl/ To co jest za darmo znajdziecie w podstronie "DARMOWE TYPY" Wink


REAKTYWACJA!


--->TYPY NA DZIŚ 27.03.2015<---

27.03.2015; godz. 20:45; Hiszpania - Ukraina; 1 ;kurs:1.30


RE: Darmowe Typy Bukmcherskie od Kaspersky12 - kwenk21 - 19-01-2015 18:54

Chyba też sobie w lutym zrobię strefę VIP Tongue


RE: Darmowe Typy Bukmcherskie od Kaspersky12 - .::Nicko::. - 19-01-2015 18:59

Co oferuje strefa VIP? Więcej typów czy coś więcej Smile


RE: Darmowe Typy Bukmcherskie od Kaspersky12 - Kacpersky12 - 19-01-2015 20:27

W Strefie VIP codzienne typy będą o kursach min. 2.0 Smile

Dodatkowo VIP'y mają zagwarantowany zwrot pieniędzy przy ewentualnym niepowodzeniu. Dokonuję rekompensaty poprzez oddanie kasy jaką od Ciebie otrzymałem( ok. 1-2 dni od dnia straty). Podkreślam, że zwracam pieniądze, które mi przekazałeś, a nie Twoją stawkę, za którą obstawiałeś mecz Smile


RE: Darmowe Typy Bukmcherskie od Kaspersky12 - kwenk21 - 19-01-2015 20:43

Moim skromnym zdaniem zanim organizujesz strefę vip, powinieneś udokumentować że do takiej strefy bądź czy w taką strefę warto zainwestować, bo co z tego że zrekompensujesz 100zł za przegrane wyniki jak ktoś przegra 10-20 razy więcej. Do tego monitoring, analiza do typów najlepiej nie suchymi statystykami itp itd.


RE: Darmowe Typy Bukmcherskie od Kaspersky12 - Kacpersky12 - 19-01-2015 22:09

No rzeczywiście... przyznam Ci rację. Dałeś mi do myślenia. Z początku myślałem, że właśnie tzw. suche statystyki przekonają ludzi do dołączenia do VIP. Znalazłem nowe rozwiązanie.

Przy codziennych statystykach z wynikami meczy z poprzedniego dnia będę dodawał mini referacik-analizę, która ma potwierdzić moje przypuszczenia co do wygranej dla danej drużyny.

Jeśli ktoś się do mnie zgłosi i "zamówi" typ, ja będę wysyłał przewidywany przeze mnie wynik + mini referacik potwierdzający moją tezę.


RE: Darmowe Typy Bukmcherskie od Kaspersky12 - kwenk21 - 19-01-2015 22:13

Ludzi przekonają wyniki przede wszystkim Smile


RE: Darmowe Typy Bukmcherskie od Kaspersky12 - Maersk - 19-01-2015 22:25

(19-01-2015 22:09)Kacpersky12 napisał(a):  Jeśli ktoś się do mnie zgłosi i "zamówi" typ, ja będę wysyłał przewidywany przeze mnie wynik + mini referacik potwierdzający moją tezę.

Sprzedaż typów na forum zabroniona


RE: Darmowe Typy Bukmcherskie od Kaspersky12 - kwenk21 - 19-01-2015 22:49

Mnie niestety nie przekonałeś, nie chodzi o to że aktualnie everton 0:0 ale fakt że stawiając tzw " public" bety dorobić się nie idzie a taki typ można wymyśleć samemu. Daj kilkadziesiąt typów tutaj, będę trzymał kciuki za to bym się przekonał.


RE: Darmowe Typy Bukmcherskie od Kaspersky12 - Kacpersky12 - 19-01-2015 22:53

Ajajaj... zapomniałem, że w głównej mierze założyłem ten temat dla darmowych typów. Przepraszam i mobilizuję się do przyporządkowania do regulaminu forum.

A jeśli ktoś ma jakieś pytania w wiadomym celu Smile proszę kierować się do mnie za pośrednictwem mojej strony Smile

(19-01-2015 22:49)kwenk21 napisał(a):  Mnie niestety nie przekonałeś, nie chodzi o to że aktualnie everton 0:0 ale fakt że stawiając tzw " public" bety dorobić się nie idzie a taki typ można wymyśleć samemu. Daj kilkadziesiąt typów tutaj, będę trzymał kciuki za to bym się przekonał.


Ok, rozumiem. Będę dodawał kilka dziennie dla uwiarygodnienia skuteczności moich typów. A nawiązując do Everton - WBA... wierzyłem do końca, że strzelą choć jedną bramę Sad Ale tak już bywa... 0:0 od początku do końca Smile