Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FakeHack plik exe czy strona? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: FakeHack plik exe czy strona? (/Temat-FakeHack-plik-exe-czy-strona-106631)



FakeHack plik exe czy strona? - rukos - 19-01-2015 16:31

Witam,

Mam pytanie do osób zarabiających na fakehackach, mianowicie ciekawi mnie który sposób jest bardziej dochodowy, czy strona z hackiem online, czy plik exe jako aplikacja do ściągnięcia. W obu sposobach wykonuję hacka tak aby wyglądał jak najbardziej realnie i estetycznie więc nie patrzmy na ten aspekt. Tutaj pytanie do osób które już w tym temacie troszkę siedzą, czy osoby widząc plik exe do ściągnięcia przypadkiem nie rezygnują z tego? Czy to ich nie odstrasza? Może macie jakieś swoje statystyki i porównania, z chęcią zapoznam się z waszą opinią i komentarzami na ten temat.
Tak więc za co lepiej się brać stronę z hackiem online czy wiarygodną aplikację exe?

Pozdrawiam Wink


FakeHack plik exe czy strona? - Admin - 19-01-2015 17:30

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: FakeHack plik exe czy strona? - Klin - 19-01-2015 23:56

Zalezy to takze od konkretnej gry. Przy hackach online odpadaja aspekty takie jak potencjalny wirus w pliku exe czy haslo do archiwum.

Jesli ma to rece i nogi rob hacki online


RE: FakeHack plik exe czy strona? - bodek7654 - 20-01-2015 13:03

po wysypie hacków online, wydaje mi się ze są bardziej opłacalne, potencjalna ofiara w dzisiejszych czasach PPI adware, virusów i haseł woli kliknąc 2 przyciski w przeglądarce, szybsze wygodniejsze i z tego co sie orientuje na konwersje nie narzekają, a szablonów nie brakuje w strefie