Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zastanę poleconym w PaidVerts.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Zastanę poleconym w PaidVerts.com (/Temat-Zastane-poleconym-w-PaidVerts-com-106623)

Strony: 1 2


Zastanę poleconym w PaidVerts.com - MrocznyKILL - 19-01-2015 15:43

Jak w temacie po więcej szczegółów zapraszam tutaj: http://sejfik.com/pages/aukcje.php#auc_7357

edit: link dla osób nie posiadających konta w sejfiku http://sejfik.com/pages/aukcje.php?user=michalx2008x#aukcje


RE: Zastanę poleconym w PaidVerts.com - Mafesto - 19-01-2015 18:37

Poprzez wejście w drugi link też trzeba się zalogować.


RE: Zastanę poleconym w PaidVerts.com - olekn1 - 19-01-2015 18:51

Z tego co widzę, to jeżeli nie mam zarobionych pieniędzy na sejfiku, to nie mogę licytować :f

Lepiej jakbyś zrobił licytację forumową Smile


RE: Zastanę poleconym w PaidVerts.com - MrocznyKILL - 19-01-2015 18:58

(19-01-2015 18:37)Mafesto napisał(a):  Poprzez wejście w drugi link też trzeba się zalogować.

(19-01-2015 18:51)olekn1 napisał(a):  Z tego co widzę, to jeżeli nie mam zarobionych pieniędzy na sejfiku, to nie mogę licytować :f

Lepiej jakbyś zrobił licytację forumową Smile

Możesz opłacić aukcje bezpośrednio przez PP lub bank a konto po licytacji olać

Wolę jednak w sejfiku ceny zapisu do PV sięgają tu liczb 3 cyfrowych wczoraj dla przykładu 1 aukcja poszła za ~130zł druga za ~220zł. Trudno powiedzieć jaki wynik osiągnie moja aukcja... jedyne co wiem to to że jest tam olbrzymi popyt na aukcje tego typu Smile


RE: Zastanę poleconym w PaidVerts.com - kolorpurpury - 19-01-2015 21:00

Czyli duża szansa, że zainwestujesz.. tylko to jest pytanie o jakich kwotach mowa, gdybym miał pewność co do kwoty jaką chcesz zainwestować, wiedziałbym jakie będą mniej więcej twoje reinwestycje, cel z pewnością wygrałbym tą akcję, ale bez sporej inwestycji w PV sama aktywność to mało Smile

Biorąc pod uwagę twoje wyniki w sejfiku można rzeczywiście oczekiwać bardzo solidnego reffa.. sam już nie wiem


RE: Zastanę poleconym w PaidVerts.com - Roben - 19-01-2015 21:15

Oświeć mnie bo nie wiem jak to działa,ale jaki jest sens placic 200zl za poleconego ktory tylko sie zapisze i bedzie nieaktywny w paidverts ?


RE: Zastanę poleconym w PaidVerts.com - MrocznyKILL - 19-01-2015 21:49

(19-01-2015 21:15)Roben napisał(a):  Oświeć mnie bo nie wiem jak to działa,ale jaki jest sens placic 200zl za poleconego ktory tylko sie zapisze i bedzie nieaktywny w paidverts ?

Takie ceny uzyskują tylko sejfikowi weterani którzy mają za sobą dziesiątki podobnych transakcji a co za tym idzie pozytywnych komentarzy. Licytując sejikowego weterana masz niemal 100% gwarancji że nie zostaniesz oszukany.
Staram się na tym forum pokazać userom że sejfik daje wiele opcji oraz mnóstwo profitów poza serwisem lecz jak dotąd do mało kogo to trafia bo serwis sejfik sam w sobie nie oferuje wysokich zysków wręcz symboliczne ale za to ma co nieco elementów społecznościowych i jego użytkownicy weterani to najczęściej polska śmietanka takich serwisów jak PV DigAdz Neobux ClixSense i innych serwisach mniej lub bardziej kręcących się wokół klikania czy surfowania po reklamach Wink

(19-01-2015 21:00)kolorpurpury napisał(a):  Czyli duża szansa, że zainwestujesz.. tylko to jest pytanie o jakich kwotach mowa, gdybym miał pewność co do kwoty jaką chcesz zainwestować, wiedziałbym jakie będą mniej więcej twoje reinwestycje, cel z pewnością wygrałbym tą akcję, ale bez sporej inwestycji w PV sama aktywność to mało Smile

Biorąc pod uwagę twoje wyniki w sejfiku można rzeczywiście oczekiwać bardzo solidnego reffa.. sam już nie wiem

Moja inwestycja będzie wręcz mikroskopijna. Mój cel to zdobycie całej armii ref (liczba ref MINIMUM 3 cyfrowa- refy o wysokiej wartości pozyskane z podobnych tematycznie serwisów lecz standardowo i tak trzeba liczyć że zaledwie 10/30 procent ref do czegokolwiek się nadaje). To co refy zarobią dla mnie będę reinwestował więc niestety trudno mi podać kwoty...


RE: Zastanę poleconym w PaidVerts.com - Ruska34 - 20-01-2015 10:46

Ja Ci mogę zaoferować reffback od zakupionych adpaków Smile


RE: Zastanę poleconym w PaidVerts.com - MrocznyKILL - 20-01-2015 15:20

(20-01-2015 10:46)Ruska34 napisał(a):  Ja Ci mogę zaoferować reffback od zakupionych adpaków Smile

Jedyna droga wiedzie przez sejfik (aukcji nie można wycofać od momentu gdy pojawi się 1 oferta)


RE: Zastanę poleconym w PaidVerts.com - MrocznyKILL - 25-01-2015 12:37

Licytacja kończy się dziś wieczorem

btw: zwycięzce proszę o opłacenie aukcji dopiero 30 stycznia (chcę zmienić konfigurację VIP na aukcjusz a bez dodatkowych kosztów możliwe jest to dopiero 29 stycznia... z góry dzięki)