Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]nagrody paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]nagrody paypal (/Temat-Rozwiazane-nagrody-paypal-10655)



[Rozwiązane]nagrody paypal - Jumper002 - 21-07-2010 13:37

witam
na ostatnim restocku udalo mi sie zamowic pp 25$ i nie otrzymalem od lockerz zadnego potwierdzenia/anulowania na e-mail
co jest grane?
wiem ze duzo osob otrzymalo anulacje swoich nagrod
a teraz chce sie dowiedziec czy jest choc jedna osoba na forum ktora dostala potwierdzenie wygrnia swojej kaski czy moze jest w takiej sytuacji jak ja czyli 0 kontaktu ze strony lockerz
Bo jezeli nie jestem jedyna osoba ktora nie otrzymala listu od lockerz to jest szansa ze oni wysylaja tylko anulacje a jezeli nic nie maja to bez potwierdzenia wysla kase na konto


RE: nagrody paypal - Kilol - 21-07-2010 16:02

Poczekaj jeszcze kilka dni. Jeśli nie dostaniesz kasy, to napisz do nich.


RE: nagrody paypal - Magnus - 21-07-2010 16:44

Lockerz nie wysyła potwierdzeń kasy na paypal [tak było ostatnio]każdy czeka z niecierpliwością ... ;] aż powysyłają nam.Jeśli komuś wyślą na forum na pewno pojawi się o tym temat. ;]


RE: nagrody paypal - Jumper002 - 21-07-2010 17:02

hmm... czyli na razie wszystko jest dobrze bo poczytalem sobie na forum ze kilka osob takze nic od lockerz nie dostalo wiec na razie pozostaje jeszcze czekac
zaniepokilo mnie to ze minelo juz pol miesiaca od restocku a niektorzy pisali ze pp lecialy ostatnio 3 dni po zamowieniu


[Rozwiązane]nagrody paypal - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.